کلینیک و مرکز لیزر در آجودانیه

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

مرکز لیزر آجودانیه

اگر از اصلاح، موچین یا اپیلاسیون برای از بین بردن موهای زائد رضایت ندارید و دنبال گزینه بهتری هستید، انجام دادن لیزر در کلینک های لیزر شمال تهران، گزینه‌ای است که باید آن را بررسی کنید و در نظر داشته باشید. این روش از رایج‌ترین روش‌های زیبایی است که در سراسر جهان انجام می‌شود و همزمان نور و گرما را به فولیکول‌های مو می‌تاباند. رنگدانه‌ در فولیکول‌ها نور را جذب می‌کند و باعث از بین رفتن مو می‌شود.

این روش کاملا دائمی نیست اما باعث کاهش 50 تا 95 درصدی موهای جدید می‌شود و موهای جدیدی که رشد می‌کنند را ظریف‌تر و کرکی می‌کند. لیزر موهای زائد چند مزیت اصلی دارد که باعث محبوبیت آن شده است.

مزایای مراجعه به کلینیک لیزر

جلسات لیزر طولانی نمی‌شود

جلسات لیزر موهای زائد بسیار سریع انجام می‌شوند و حدود 20 دقیقه برای نواحی مانند زیر بغل یا ناحیه بیکینی و حدود یک ساعت برای بازوها و پاها طول می‌کشد.

با انجام دادن لیزر در طولانی مدت پول پس‌انداز خواهید کرد

هنگامی‌که لیزر موهای زائد انجام می‌دهید، نیاز به تعداد زیاد تیغ، کرم موبر، جلسات اپیلاسیون و غیره از بین می‌رود. این روش از نظر مالی هوشمندانه‌تر است، زمان کمتری می‌برد و در مجموع نتایج طولانی‌تری به همراه دارد.

از بین بردن موهای زیر پوستی

شما می‌توانید با لیزر از موهای زائد جلوگیری کنید و آن‌ها را از بین ببرید. این بهترین راه برای از بین بردن موهای زیر پوستی نیز هست و برای افرادی که پوست حساسی دارند و پس از اصلاح یا اپیلاسیون دچار سوزش پوست می‌شوند، گزینه بسیار خوبی است.

صرفه‌جویی در زمان

اصلاح کردن با تیغ حداقل ده یا پانزده دقیقه از زمان شما را در حمام می‌گیرد و به سرعت باید تکرار شود. لیزر موهای زائد در ماه یک بار انجام می‌شود و پس از گذشت چندین جلسه تعداد جلسات مورد نیاز برای مراجعه آن به شش ماه یکبار یا یکبار در سال می‌رسد.

نیازی به رشد مو در بین جلسات ندارید

بر خلاف اپیلاسیون، می‌توانید بین جلسات لیزر اصلاح کنید. دیگر لازم نیست برای رشد موها صبر کنید زیرا با لیزر موهای زائد می‌توانید هر قدر که بخواهید اصلاح کنید اما باید توجه داشته باشید یک روز قبل از جلسه لیزر این کار را انجام بدهید.

هزینه لیزر موهای زائد

هزینه انجام دادن این روش در مرکز لیزر تهران، به عوامل مختلفی بستگی دارد که شامل موارد زیر است:

  • اندازه ناحیه مورد نظر برای لیزر
  • تعداد جلسات مورد نیاز
  • توسط پزشک یا اپراتور انجام شود
  • منطقه‌ای که در آن لیزر انجام می‌دهید

بهترین کلینیک لیزر آجودانیه

برای پیدا کردن بهترین کلینیک لیزر آجودانیه از همین صفحه می‌توانید اقدام کنید. ابن کلینیک‌ها از به روزترین دستگاه‌ها و جدیدترین روش‌ها برای از بین بردن موهای زائد استفاده می‌کنند و می‌توانید وقت قبلی را رزرو کنید. با توجه به اینکه تعداد جلسات لیزر زیاد است و نیاز به تکرار در هر ماه دارد، هزینه جلسات لیزر در این کلینیک‌ها با تخفیف در نظر گرفته شده است و کاملا هزینه مناسبی دارد. برای هماهنگی و مشاوره قیمت، از صفحه کلینیک اطلاعات تماس را دریافت کنید.