مرکز ماساژ اقدسیه

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

مرکز ماساژ اقدسیه

ماساژ تکنیکی است که سال‌ها برای درمان مشکلات مختلف به کار گرفته می‌شود. اولین ماساژ درمانی در 3000 سال قبل از میلاد معرفی شد. ماساژ درمانی در مراکز ماساژ شمال تهران، می‌تواند استرس و تنش عضلانی را کاهش دهد، بدن را آرام کند، جریان خون را تنظیم می‌کند، متابولیسم بدن را افزایش می‌دهد، درد را کاهش ‌دهد و حرکت مفاصل را تقویت ‌کند. علاوه بر این، ماساژ می‌تواند برای سلامت روحی و روانی و سلامت عمومی بدن مفید باشد. انواع مختلفی از ماساژ وجود دارد که می‌توانید انتخاب کنید. هر یک از انواع ماساژها برای عملکرد خاصی کار می‌کنند و تکنیک ویژه‌ای دارند.

ماساژ بافت عمیق

این نوع ماساژ از فشار نسبتا بیشتری استفاده می‌کند زیرا روی بافت‌های عمیق‌تر زیر پوست تمرکز می‌کند. این تکنیک شامل حرکات آهسته و محکم روی پوست با فشاری است که توسط انگشتان وارد می‌شود. این کار عضلات عمیق و بافت‌های همبند را نرم می‌کند و درد را تسکین می‌دهد.

این نوع ماساژ معمولا دردهای مزمن یا شدید را درمان می‌کند. همچنین برای رفع عدم تعادل در بدن استفاده می‌شود و به طور موثر می‌تواند استرس و اظطراب را کاهش دهد. مدت زمان این ماساژ 60 تا 90 دقیقه است و اگر با فشار قوی و محکم هنگام ماساژ درمانی راحت هستید و به آن علاقه دارید، این بهترین گزینه برای شماست.

ماساژ نقطه‌ای

این نوع ماساژ روی نقطه خاصی از بدن تمرکز دارد، این نقطه معمولا ناحیه‌ای با درد خفیف یا شدید است. فشار از طریق روش‌های مختلف لغزشی و فشار به ناحیه اعمال می‌شود. این نوع ماساژ درد نقاط مختلف بدن را تسکین می‌دهد. طی جلسات قبلی می‌توان نقاطی از بدن که درد دارند را با ماساژور هماهنگ کرد. در بعضی موارد با اسکن ام آر آی نیز همراه است تا مناطق درد به طور دقیق مشخص شود. این روش به طور عمیق بر اتصال عصبی و عضلانی تاثیر می‌گذارد. مدت زمان این ماساژ می‌تواند از 10 دقیقه تا یک ساعت باشد.

کلینیک تخصصی ماساژ درمانی در اقدسیه

انواع مختلفی از ماساژ وجود دارد که در مراکز ماساژ تهران و کلینیک‌های تخصصی آن انجام می‌شود. انواع ماساژ شامل: ماساژ سوئدی، ماساژ با سنگ داغ، ماساژ بافت عمیق و ماساژ نقطه‌ای در این مراکز قابل انجام است که می‌توانید متناسب با نیاز خود آن را انتخاب کنید.

همانطور که می‌دانید ماساژ می‌تواند برای سلامت کلی بدن و ذهن بسیار مفید باشد. افراد می‌توانند برای حفظ انرژی روحی و جسمی به صورت هفتگی یا ماهانه قرار قبلی هماهنگ کنند. اگر در محله اقدسیه زندگی می‌کنید و دنبال این مراکز ماساژ می‌گردید، در این صفحه تمام کلینیک‌های تخصصی ماساژ درمانی معرفی شدند و آدرس و شماره تماس آن‌ها برای هماهنگی و رزرو قبلی وجود دارد.

هزینه جلسات ماساژ درمانی در این کلینیک‌ها با تخفیف و هزینه مناسب است و شما می‌توانید با مشخص کردن نیاز بدن خود، بهترین نوع ماساژ را انتخاب کنید. اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید و یا به مشاوره قبل از شروع جلسه نیازمند هستید، فقط نیاز است با شماره کلینیک مورد نظر تماس بگیرید و در مورد فواید انواع این ماساژها برای بدن خود آگاه شوید.