اتاق فرار های اقدسیه

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

اتاق فرار اقدسیه

اتاق فرار نوعی از بازی گروهی است که در آن بازیکنان باید با هم کار تیمی کنند تا سرنخ‌ها را کشف کنند، معماها را حل و کارهایی را در یک یا چند اتاق با هدف تکمیل بازی در یک بازه زمانی محدود انجام دهند و هدف اصلی آن بسیار ساده است، فرار کردن!

اتاق‌ فرارهای شمال تهران به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب‌ترین فعالیت‌های تفریحی برای افراد در هر سنی هستند. اگر به دنبال این اتاق‌های فرار در منطقه اقدسیه هستید، سری به بالای این صفحه بزنید تا با انواع اتاق فرارهای مهیج آشنا شوید.

بهترین اتاق فرارهای اقدسیه

وقتی وارد اتاق فرار می‌شوید و بازی را شروع می‌کنید اتفاقات مختلفی می‌افتد. ابتدا باید سناریو اتاق فرار را انتخاب کنید. موضاعات اتاق فرار از هیجان‌انگیز و اکشن گرفته تا احمقانه و ساده وجود دارند. سناریوهای محبوب در اتاق فرار شامل دزدی از بانک، فرار از زندان و زامبی است.

پس از اینکه سناریوی مدنظرتان را انتخاب کردید، راهنمای بازی را می‌بینید. راهنما همه افراد را به اتاق بازی می‌برد، قوانین را توضیح می‌دهد و قبل از شروع ماجراجویی می‌توانید هر سوالی بپرسید.

هنگامی‌که برای بازی کردن آماده شدید، تمام تیم ویدیوی ماموریت را تماشا می‌کنند. این ویدیو مواردی که تیم با آن درگیر می‌شوند و دنیایی که داخل آن هستید و تیم شما بخشی از آن است را توضیح می‌دهد. علاوه بر این، آنچه که می‌خواهید انجام بدهید و اینکه چرا 60 دقیقه برای انجام آن فرصت دارید توضیح داده می‌شود.

برخی از ماموریت‌ها در مورد فرار از اتاق هستند، مانند فرار از زندان و سایر ماموریت‌ها ممکن است حول محور فرار نباشند، اما در عوض، ممکن است یک دزدی را تکمیل کنند یا نیاز باشد یک سفینه فضایی را به مریخ پرتاب کنند.

برای اینکه در این بازی موفق باشید، با جستجو کردن در اتاق شروع کنید. به دنبال الگوها یا مشارکت باشید و با هم تیمی‌های خودتان ارتباط برقرار کنید. با مشارکت می‌توانید راه‌حل پیدا کنید. برای پیشرفت بازی، پازل‌ها را حل می‌کنید، سرنخ‌ها را کشف می‌کنید و یا کدهای بازی را شکست می‌دهید.

برای پیدا کردن سرنخ‌ها می‌توانید با راهنمای بازی تماس بگیرید، وظیفه این افراد کمک کردن به افراد در حین بازی است و به تیم کمک می‌کنند تا فرار کنند.  در نهایت برای فرار کردن باید سرنخ و قطعات پازل را تکمیل کنید. آن‌ها به شما کمک می‌کنند قفل‌ها را باز کنید و معماها را حل کنید و تیم خود را در حال فرار به سمت راه خروج پیشروی کنید. این خلاصه‌ای مختصر از انواع کارهایی است که باید در اتاق فرارهای اقدسیه یا هر جای دیگری انجام دهید.

تخفیف اتاق فرارهای اقدسیه

شما می‌توانید در بالای این صفحه بهترین اتاق فرارهای اقدسیه را مشاهده کنید. این اتاق فرارها با سناریو و موضوعات مختلفی فعالیت می‌کنند و برای یک روز معمایی یا ترسناک بسیار عالی هستند. برای رزرو آنلاین و مشاهده جزئیات این اتاق فرارها به بالای همین صفحه بروید تا سرگرمی جدید و مهیجی را تجربه کنید.