ثبت آگهی
ظفر

ظفر

ظفر خیابانی قدیمی در شمال پایتخت است که بزرگراه مدرس آن را به دو نیمهٔ شرقی و غربی تقسیم کرده است. این خیابان در حال حاضر شهید دستگردی نام دارد، اما اکثراً آن را به همین نام ظفر می‌شناسند. در منطقه سوم تهران و در محله داوودیه واقع شده، در جنوب این خیابان بلوار میرد… ادامه مطلب…
مناطق نزدیک ظفر

ظفر خیابانی قدیمی در شمال پایتخت است که بزرگراه مدرس آن را به دو نیمهٔ شرقی و غربی تقسیم کرده است. این خیابان در حال حاضر شهید دستگردی نام دارد، اما اکثراً آن را به همین نام ظفر می‌شناسند. در منطقه سوم تهران و در محله داوودیه واقع شده، در جنوب این خیابان بلوار میرداماد به موازات کشیده شده و در شمال هم به محله زرگنده می‌رسد. از غرب به طولانی‌ترین خیابان تهران، ولی‌عصر و از شرق به خیابان شریعتی منتهی می‌شود. علاوه بر بزرگراه مدرس که بخش شرقی و غربی خیابان را از هم جدا کرده، بزرگراه آفریقا (نلسون ماندلا) نیز متقاطع با آن است و انتهای خیابان نفت نیز به ظفر می‎رسد. در واقع این خیابان مرز بین محله داوودیه و زرگنده بوده و بخش غربی آن یعنی بعد از بزرگراه مدرس نیز، در محله کاووسیه قرار می‌گیرد.

احداث خیابان ظفر به سال 1344 بر می‌گردد و این کار در جهت تسهیل رفت و آمد از جاده شمیران (شریعتی) به خیابان ولی‌عصر فعلی صورت گرفته است. در آن زمان به علت وجود کارخانه‌های متعدد در حوالی این محله، بافت اطراف ظفر غالباً کارگرنشین بوده است. در حال حاضر خود خیابان و بیشتر بخش جنوبی آن را ساختمان‌های اداری و تجاری تشکیل می‌دهند. در خیابان‌ها و کوچه‌های منتهی به ظفر سفارت‌خانه‌های چندین کشور قرار داد، اما در خود خیابان ظفر تنها سفارت‌خانه امارات متحده عربی و کویت واقع شده است.

در این خیابان و خیابان‌ها و کوچه‌های منتهی به آن، علاوه بر مراکز تجاری، مراکز بهداشتی از جمله بیمارستان علی‌اصغر (ع)، مراکز آموزشی، رستوران‌ و کافی شاپ و مراکز تفریحی و ورزشی مختلف وجود دارد. از پیشنهادهای تخفیفان در این محدوده، مجموعه تندرستی و ورزشی آرامیس است، که در یکی از خیابان های جنوبی منتهی به ظفر واقع شده و تنها زمین پاتیناژ در تهران را دارا می‌باشد. همچنین دونرلند فودکورت ظفر روبه‌روی خیابان ظفر و در شریعتی است. خیابان ظفر امکان دسترسی به مترو را از طریق ایستگاه شریعتی که کمی پایین تر از ابتدای آن است، دارد.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید