کد تخفیف ایوند

امتیاز: 11 رای

در حال حاضر کد تخفیفی از کد تخفیف ایوند موجود نیست. بزودی کدهای تخفیف جدید ارائه خواهد شد.

کد تخفیف ایوند

اگر به دنبال ثبت‌نام در دوره، رویداد و یا همایش موردعلاقه‌ی خود هستید کد تخفیف ایوند را از دست ندهید!

ایوند یک سامانه‌ی آنلاین برای تمام کسان است که در حوزه‌ی برگزاری رویداد فعالیت دارند یا می‌خواهند به‌راحتی رویدادهای موردعلاقه‌شان را پیداکرده و در آن‌ها شرکت کنند. اگر با ما در این مورد موافقید که برگزاری همایش می‌تواند به کسب‌وکار شما کمک کند یا حتی کسب‌وکاری جداگانه باشد، می‌توانید ابزارهای ایوند برای برگزاری و بازاریابی رویداد را امتحان کنید. اطلاعات مربوط به همایش، سمینار، ورکشاپ، کارگاه آموزشی یا یک وبینار که برگزار می‌کنید را به‌راحتی در ایوند در معرض دید دیگران قرار دهید. درمورد مکان و سالن همایش، زمان‌بندی، مهمانانی که در رویداد به سخنرانی خواهند پرداخت و سایر اطلاعاتی که برای شرکت‌کنندگان مهم‌اند، محتوا تولید کنید و صفحه‌ی اختصاصی مربوط به رویدادتان را بسازید و اداره کنید.

کد تخفیف رویدادهای ایوند را می‌توانید از سایت تخفیفان دریافت کنید.

کد تخفیف ایوند

کدهای تخفیف ایوند برای دوره‌ها و کارگاه‌های مختلف در سایت تخفیفان قرار دارند. اگر می‌خواهید دوره‌های موردعلاقه خود را مانند دوره‌ی برنامه‌نویسی، طراحی سایت، شخصیت شناسی حرفه‌ای و دیگر دوره‌ها را باقیمت کمتری ثبت‌نام کنید کافی است تا از صفحه‌ی کد تخفیف ایوند در تخفیفان کد تخفیف موردنظرتان را خریداری کنید و بعد به سایت ایوند رفته دوره‌ی موردنظرتان را انتخاب کنید و در مرحله‌ی پرداخت هزینه‌ی دوره پیش از ورود به درگاه بانکی کد تخفیف ایوند را که از تخفیفان دریافت کرده‌اید وارد و دوره‌ی موردنظر خود را باقیمت مناسب‌تری خریداری کنید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی

 

اطلاع از جدیدترین کدهای تخفیف ایوند

صفحه کد تخفیف ایوند در تخفیفان، هرروز با بیشترین تخفیف‌های موجود در سایت ایوند به‌روز می‌شود. اگر می‌خواهید خدمات ایوند را باقیمت ارزان‌تری دریافت کنید، حتماً به تخفیفان سر بزیند.

 

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

برای استفاده از بر روی "استفاده از کد تخفیف" کلیک نمایید.

کد تخفیف لازم نیست.

برای استفاده از ، کد را کپی و بر روی "استفاده از کد تخفیف" کلیک نمایید.

شرایط استفاده