تخفیفان رستوران و کافی شاپ

اربن کافه

3.9 امتیاز 25 رأی
سعادت آباد ، نبش ۲۸ غربی پلاک ۷۱
تلفن تماس : 88569607
با هماهنگی قبلی

درباره اربن کافه

اربن کافه که خانه پدری صاحبان کافه بنا شده فضایی متفاوت‌تر از همه جا دارد. این کافه توسط دو خواهر اداره می شود و حال و هوای یک خانه را دارد. دیوارهای آجری، صندلی های راحت، سقف بلند، نمای عالی و... باعث شده تا اربن کافه به راحتی عنوان یکی از دلنشین‌ترین کافه‌های تهران را به دست آورد. نقاشی داخل خانه همگی به صورت دستی کشیده شده اند و المان های دوستی را تقویت می کنند. در این کافه همه چیز و با هر سلیقه‌ای وجود دارد. چه بخواهید یک چای یا قهوه نوش جان کنید یا یک میان وعده سبک و یا اصلا یک وعده غذایی کامل را میل کنید، اربن کافه منویی کامل و متنوع با بهترین خوردنی و نوشیدنی‌ها را در اختیارتان قرار می‌دهد. اربن کافه فقط حیاط و سالن ندارد، پشت بام خود را هم به بهترین شکل برای لذت شما درست کرده است. در اربن کافه هیچگونه محدودیت زمانی برای نشستن وجود ندارد و امکان سیگار کشیدن نیز در فضای باز وجود دارد. تنها کافیست که از میان ۳۶ میز و ۱۲۶ صندلی، یکی را انتخاب کنید.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 47 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه

سعادت آباد منطقه ای که زمانی باغ خرگوش ها بود. همه مناطق تهران، یک داستان و پیشینه دارند که اگر آن را بدانید حتی قدم زدن در آن محله هم برایتان جذاب خواهد شد. سعادت آباد هم از آن دست مناطق است. سعادت آباد پیشتر با عنوان سادات آباد شناخته می شد چرا که گروهی که زمین های آنجا را آباد کرده بودند همگی سید بودند. قبل از ساخت زندان اوین، محل پرورش خرگوش بود و شاید برایتان جالب باشد که بدانید عمر زیادی از ساخت و سازهای سعادت آباد نمی گذرد و مدت زمان زیادی زمین های این منطقه خالی از سکنه بود. اما امروزه به منطقه ای مرفه نشین با انواع امکانات مختلف تبدیل شده است. سعادت آباد از شمال با یادگار امام تلاقی دارد و از جنوب با خیابان سرو. خیابان سرو یکی از مهمترین خیابان های سعادت آباد است که سر راه قدیمی ترین میدان منطقه یعنی میدان کاج قرار گرفته است. داخل این خیابان تقریبا هر چیزی که بخواهید پیدا می کنید. از مرکز ماساژ حرفه ای مثل آریانا گرفته تا آتلیه عکاسی و آرایشگاه های زنانه. دیگر رستوران های معروف مانند رستوران بین المللی شاین  و باشگاه های  ورزشی حرفه ای که جای خود را دارند. هرچه به سمت شرق حرکت کنید به دو خیابان مهم دیگر یعنی علامه جنوبی و شمالی نزدیک می شوید که بافت مسکونی و وجود دانشکده باعث شده تا از کافه های خوبی مثل کاپ آپ بهره مند باشد که احساس آرامش دلپذیری به شما می دهد. اما یکی دیگر از محاسن سعادت آباد حضور بیمارستان عرفان و مراکز پزشکی زیبایی متخصص در این منطقه است که باعث شده تا پزشکان بسیاری در این منطقه مطب داشته باشند. این بار که در سعادت آباد بودید، با نگاهی دیگر به آن نگاه کنید و از بودن در آنجا لذت ببرید.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید