سفره خانه سنتی کاخ نگارستان

2

فاطمی

محدوده

87

پیشنهاد فروخته شده

تخفیفان

درحال حاضر در این دسته‌بندی پیشنهاد فعالی وجود ندارد

درباره سفره خانه سنتی کاخ نگارستان

سفره خانه سنتی کاخ نگارستان یکی از سفره خانه های واقع در میدان فاطمی خیابان شهدای گمنام است که سفره خانه ای با فضای سنتی ، مکانی دنج برای دورهمی های دوستانه و خانوادگی است . موزیک ، فضا و غذا همگی در این سفره خانه حکایت از ایران قدیم دارد که با دیدن فضای آن شمارا به یاد سفره خانه های قدیمی میاندازد و خاطره ای فراموش نشدنی را به ارمغان می آورد..

سفره خانه سنتی کاخ نگارستان با ظرفیت ۸۰ نفر و غذاهای ایرانی خوشمزه ، منوی متنوع  و همچنین موسیقی زنده ، از مهمان های خود پذیرایی میکند .

احترام به مشتری و کیفیت بالای پذیرایی همیشه در الویت کارکنان سفره خانه سنتی کاخ نگارستان بوده و سعی خود را در نشاندن لبخند رضایت بخش به صورت شما کرده اند.

شما می توانید در منوی سفره خانه سنتی کاخ نگارستان غذاهایی نظیر : زرشک پلو ، کشک بادمجان ، میرزا قاسمی ، کوفته تبریزی ، چلو کباب ، چلو جوجه و ... را مشاهده کنید و بنا به سلیقه خود سفارش دهید  . ما این اطمینان را به شما می دهیم که تمامی غذاها طعم های ماندگار و دلچسبی دارند .

برای رسیدن به سفره خانه سنتی کاخ نگارستان باید به سمت  میدان فاطمی آمده ، در خیابان شهدای گمنام ، خیابان پیروز ،‌ پلاک ۲۱ ، سفره خانه سنتی کاخ نگارستان را پیدا خواهید کرد.

تا دیر نشده به سفره خانه سنتی کاخ نگارستان رفته و از فضای دوست داشتنی آن و غذاهای لذیذ و سرویس سفره خانه ای بسیار خوب آن لذت ببرید.

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

2
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

۹ الی ۲۱

روزهای سرویس‌دهی :

همه روزه با هماهنگی

آدرس :

میدان فاطمی ، خیابان شهدای گمنام ، خیابان پیروز ،‌پلاک ۲۱

لطفا خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید