تا

%0

تخفیف

کافه موسوفر

یوسف آباد

19 خرید تا امروز

2.0

0 نظر

درباره کافه موسوفر

موسوفر همان مسافر در زبان فارسی دری است. چند کافه در تهران پیدا می کنید که با وارد شدن به آن شما را گذشته‌های دور ببرد؟ یا چند کافه پیدا می کنید که پیشخوانش یک فوکس واگن سبز رنگ زیبا باشد؟ یکی از همان فولکس واگن‌ها که فقط زمانی بچه بودید در خیابان‌ها دیده‌اید. موسوفر، کافه‌ای است با رویای سفر. دیوارهای کافه پر از عکس‌های سیاه و سفید از آدم‌هایی است که در حال مسافرتند. خیلی چیزهایی که تا الان ندیدید را در کافه موسوفر خواهید دید. از تابلو تمبرهای کشورهای دیگر گرفته تا نقشه دنیا و اسکناس های کشورهای مختلف. سکان کشتی و موتور سیکلت هم در کافه موسوفر هستند. بگذارید از اول برایتان شروع کنیم. از بیرون که می‌خواهید وارد کافه شوید، دوچرخه‌ای قدیمی را می‌بینید که از سقف آویزان است. وارد کافه که بشوید.  اولین میز زرد که تابلوی کوچک زردرنگ روی سقف تاکسی‌ها را دارد، اسمش تاکسی است. پشت این میز که بنشینید، می‌توانید از خیابان جهان‌آرا به هرجای دیگری که دلتان خواست بروید. میز بعدی اسمش چمدان است. میزش از چند چمدان که روی هم قرار دارند درست شده و صندلی‌هایش هم به شما می‌گوید که بهتر است زودتر بارتان را ببندید و بروید به شهری که همیشه دلتان می‌خواسته ببینید.

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

2
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

با هماهنگی

روزهای سرویس‌دهی :

با هماهنگی

آدرس :

یوسف آباد، خیابان جهان آرا، انتهای خیابان ۴۷

چگونه می توانم از تخفیف کافه موسوفر استفاده کنم؟

از بین پیشنهاد های ارائه شده در همین صفحه، پیشنهاد مورد نظر را انتخاب و تعداد آن را مشخص کنید، سپس روی دکمه خرید کلیک کنید.

پیش از مراجعه به کافه موسوفر باید به چه نکاتی توجه کنم؟

قبل از خرید، اطلاعات مرتبط با هر پیشنهاد را به دقت بررسی کنید. ممکن است برای استفاده از خدمات مرکز نیاز به هماهنگی قبلی وجود داشته باشد. برای این منظور از اطلاعات تماس موجود در صفحهٔ پیشنهاد استفاده کنید و راهنمایی بیش‌تر را از مرکز ارائه دهندهٔ خدمات بخواهید.

اگر مغایرتی بین اطلاعات ثبت شده در تخفیفان و خدمات دریافتی مشاهده کردم، چه کار کنم؟

چنین مواردی را از طریق پشتیبانی به ما اطلاع دهید. پس از بررسی موضوع، می‌توانید 100% مبلغ را با استفاده از شرایط "تخفیفان صد" پس بگیرید.

آیا پس از خرید باید از خدمات خریداری شده پرینت گرفته شود؟

خیر، تمامی مراحل خرید و استفاده از تخفیف ها به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام می شود.

در حال حاضر برای این مرکز پیشنهاد فعالی موجود نیست!