شهربازی ناژوان

3.2 امتیاز 66 رأی
شهید حبیب الهی ورودی پارک جنگلی ناژوان
تلفن تماس : 37774353
۱۷ الی ۲۴

درباره شهربازی ناژوان

شهربازی ناژوان واقع در پارک جنگلی ناژوان قرار دارد. شهربازی جاییست که همه افراد آقا و بانو در همه سنین از رفتن به آن خوشحال می شوند. به خصوص که شهربازی داخل پارک جنگلی خوش آب و هوایی نیز باشد. برای تازه کردن روحیه خود و خانواده تان یک تفریح عالی تدارک ببینید و به این شهربازی بروید. بسیاری از بازی ها بجز بازی کارتینگ شامل تخفیف ویژه از جانب تخفیفان شده است. شهربازی ناژوان مجهز به دستگاه های بازی  برای کودکان و بزرگسالان است. این شهربازی دارای بیش از ۳۰ مجموعه بازی قرار دارد. بازی های متنوع مانند کارتینگ ،‌ پارک بادی کودک و بزرگسال و دیگر بازی های مهیج می تواند روز شما را هیجان ببخشید.

از زیباترین منابع طبیعی استان اصفهان ، پارک جنگلی ناژوان است. ناژوان از ترکیب دو کلمه ی ناژ  (گیاهی از خانواده صنوبر)  و وان به معنی جایگاه این درختان و گیاهان است. وسعت پارک جنگلی ناژوان با وسعت ۱۲۰۰ هکتار در حاشیه شمالی رودخانه زاینده رود قرار دارد. برای رسیدن به این پارک جنگلی زیبا می بایست از بزرگراه شهید حبیب الهی ، از پل زاینده رود عبور کنید و در مجاورت باغ پرندگان شاهد پارک جنگلی ناژوان خواهید بود.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید