تا

%0

تخفیف

فرهنگسرای نیاوران

اراج

3755 خرید تا امروز

4.9

26 نظر

درباره فرهنگسرای نیاوران

فرهنگسرای نیاوران یک بنای قدیمی با معماری جالب و زیبا که از معماری کهن ایرانی تلفیق گرفته و به وسعت 110 هزار متر مربع در شمالی شرقی تهران واقع شده است. فرهنگسرای نیاوران یک مرکز فرهنگی - هنری است که در آن رویدادهای هنری بسیار مهمی برگزار می گردد. بنای فرهنگسرای نیاوران شامل سردر ورودی، سالن آمفی تئاتر، رستوران، حیاط، سالن گوشه (که دو سالن اصلی این بنا را به هم متصل می کند)، نگارخانه‌ها و کتابخانه است. در حقیقت ساختمان فرهنگسرا از کنار هم نشستن احجام کامل و منفرد به وجود آمده است، این احجام در یکدیگر حل نشده اند تا کل واحدی را بسازند، بلکه در کنار هم نشسته اند.

 در حال حاضر در این فرهنگسرا نشست‌ های نقد و بررسی رویدادهای هنری، نمایش، گالری‌های هنری، کارگا‌ه‌های هنری، اجرای کنسرت، نشست‌های رسانه‌ای اهالی فرهنگ و هنر و بسیاری رویداد‌های فرهنگی و هنری دیگر انجام می شود. فرهنگسرای نیاوران تهران امروز به عنوان بخشی از معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزاری برنامه های تخصصی هنری در بخش هنرهای تجسمی، موسیقی و نمایش را برعهده دارد و یکی از فعال ترین مجموعه های فرهنگی هنری تهران به شمار می رود.

 

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

4.9
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

با هماهنگی

روزهای سرویس‌دهی :

با هماهنگی

آدرس :

انتهای خیابان پاسداران، روبروی پارک نیاوران - فرهنگسرای نیاوران

چگونه می توانم از تخفیف فرهنگسرای نیاوران استفاده کنم؟

از بین پیشنهاد های ارائه شده در همین صفحه، پیشنهاد مورد نظر را انتخاب و تعداد آن را مشخص کنید، سپس روی دکمه خرید کلیک کنید.

پیش از مراجعه به فرهنگسرای نیاوران باید به چه نکاتی توجه کنم؟

قبل از خرید، اطلاعات مرتبط با هر پیشنهاد را به دقت بررسی کنید. ممکن است برای استفاده از خدمات مرکز نیاز به هماهنگی قبلی وجود داشته باشد. برای این منظور از اطلاعات تماس موجود در صفحهٔ پیشنهاد استفاده کنید و راهنمایی بیش‌تر را از مرکز ارائه دهندهٔ خدمات بخواهید.

اگر مغایرتی بین اطلاعات ثبت شده در تخفیفان و خدمات دریافتی مشاهده کردم، چه کار کنم؟

چنین مواردی را از طریق پشتیبانی به ما اطلاع دهید. پس از بررسی موضوع، می‌توانید 100% مبلغ را با استفاده از شرایط "تخفیفان صد" پس بگیرید.

آیا پس از خرید باید از خدمات خریداری شده پرینت گرفته شود؟

خیر، تمامی مراحل خرید و استفاده از تخفیف ها به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام می شود.

در حال حاضر برای این مرکز پیشنهاد فعالی موجود نیست!