تونل باد صبا

4.8 امتیاز 78 رأی
بلوار خیام انتهای بلوار خیام شمالی. میدان بهارستان. بهارستان۳. روبروی الماس شرق
تلفن تماس : 09152200828
شنبه الی چهارشنبه ۱۶ الی ۲۲:۳۰ و وپنجشنبه و جمعه ۱۱ الی ۲۲:۳۰

درباره تونل باد صبا

تونل باد، درواقع شبیه ساز واقعی سقوط آزاد از هواپیما است و در اصل برای آموزش چتربازان و سقوط آزاد کاران حرفه ای بوده که می‌خواهند از هواپیما سقوط آزاد داشته باشند، به علت ایمنی بسیار زیاد تونل باد و هزینه کم آن در همه جای دنیا به صورت تفریحی برای افرادی که میخواهند حس سقوط آزاد و پرواز را بدون پرداخت هزینه زیاد و خطر بالا تجربه کنند نیز قابل استفاده است. لحظه ای که بین فاصله ای از زمین و آسمان معلق باقی بمانید جاذبه ی زمین را فراموش خواهید کرد. در این ورزش آدرنالین خون شما بالا می رود.
تونل باد جز ورزش های نو پایی می‌باشد که زیرمجموعه ورزش های هوایی می‌باشد که به شدت در حال رشد است. در حال حاضر حدود ۹۸ تونل باد در جهان وجود دارد که تونل باد صبا اولین و تنها تونل باد ایران می باشد. برای این ورزش وسائل و تجهیزات مورد نیاز در اختیارتان قرار داده می شود. لوازمی شامل : لباس پرواز ، عینک مخصوص ، کلاه و گوشگیر برای جلوگیری از ورود فشار هوا به داخل گوش شما. در یک ارتفاع ۲۱ متری لذت پرواز را داشته باشید. کی باورش می شود؟ امتحانش هم جالب است.

با تونل باد صبا در شهر مشهد به آرزوی شما برای پرواز دامن حقیقت خواهیم زد. 

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید