راما اسپا

مطهری انتهای خیابان مطهری، خيابان تركمنستان، كوچه شهید احمديان، پلاک 21(خارج از محدوده طرح ترافیک)
تلفن تماس : 88655039
با هماهنگی قبلی

درباره راما اسپا

راما اسپا یک مرکز عالی اسپا و ماساژ ریلکسیشن در تهران است. همگی ماساژورهایی كه در راما اسپا به ارائه خدمات مشغول هستد، دارای مدرک بین المللی معتبر بوده و پس از گذراندن چندین دوره تكمیلی و استاندارد شیوه های كاری و اصول اجرایی ماساژ در راما اسپا مشغول بكار شده اند. این افراد كاملا به محدودیت‌های فیزیكی اشخاص از لحاظ نحوه اجرای تكنیک های ماساژ آشنا بوده و از آنجا كه دوره های آناتومی و فیزیولوژی مربوط به ماساژ را نیز گذرانده اند نسبت به كار خود متبحر هستند. هدف راما اسپا ارائه راهكارهای كلی نگر است كه در تجربه غوطه وری كامل شما در چرخه گریز ناپذیر نیازهای جسم و روح شما پایه دارد. در راما اسپا شما با تركیبی از انواع ماساژهای اصیل، موزیک خاص و آرامش بخش ماساژ، فضای الهام بخش و نوشیدنی های طبیعی و ارگانیک گرم و سرد روبرو می شوید. نورپردازی های ملایم و دقیق راما اسپا به بدن شما كمی می كند تا با ساعت داخلی خود هماهنگ شود و نتیجه تمام این كارها، ایجاد توازن بین همه پنج حس شماست كه آرامش مطلوب را برای شما به وجود می آورد. زمانی كه همه پنج حس شما به گونه ای متعادل تراز می شوند، شما می توانید تجربه ای از بودن را داشته باشید كه آن را راما اسپا نام گذاشته ایم.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 9 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه
بهترین تخفیفان‌های رستوران و کافی شاپ, هنر و تئاتر, تفریحی و ورزشی, آموزش, سلامتی و پزشکی, زیبایی و آرایشی, خدمات, تور و سفر, کالا در مطهری را پیدا کنید.
بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید