گل و گیاه سپید

سیتی سنتر سی تی سنتر سپاهان شهر- طبقه همکف- رو به روی دبنهامز
تلفن تماس : 09373973169
۱۰ الی ۲۳

درباره گل و گیاه سپید

گل و گیاه سپید واقع در سیتی سنتر اصفهان یک مرکز خرید گیاه های زیبا به همراه پایه های آن است. استندهای چوبی با اشکال مختلف به دکوراسیون یا محل کار جلوه ی زیبایی می دهند. برای خرید این استندهای چوبی و زیبا هم می توانید سری به گل و گیاه سپید واقع در سیتی سنتر اصفهان بزنید یا درخواست پست بدهید. استندهای چوبی و یا باکس های چوبی جایگاه های مناسبی برای قرارگیری گل و گیاه های زینتی می باشند. باکس های چوبی سه طبقه چوبی با خلاقیت شما زیباتر می شود. میتوانید در هر طبقه یک گیاه قرار دهید. پایه های گچی که با ظرافت خاصی اشکال مختلف روی آن ها تراشیده شده اند و به دکوراسیون منزل یا محل کار جلوه ی زیبایی می دهند. برای خرید این پایه های گچی زیبا هم می توانید سری به گل و گیاه سپید واقع در سیتی سنتر اصفهان بزنید یا درخواست پست بدهید. این پایه های گچی ، پایه های مناسبی برای قرارگیری یک گلدان زیبا هستند و نمای زیبایی به منزل ما می دهند. با تخفیف ویژه این پایه ها را خریداری کنید و یک تنوع زیبا در گوشه و کنار منزل خود ایجاد کنید.

انواع گلدان های چوبی زیبا را از گل و گیاه سپید سیتی سنتر اصفهان خریداری کنید. یک تغییر زیبا در اطراف خود با این گلدان ها ایجاد کنید و با این تغییر روحیه ی خود را بهتر کنید. عطر و طراوت گل و گیاه را در اطراف خود احساس کنید و حس تازگی پیدا کنید. گلدان های زیبای این فروشگاه را با تخفیفی عالی از تخفیفان خریداری کنید. تحویل گلدان ها به دو صورت حضوری و ارسال به تمام شهرهای کشور با هزینه جداگانه پست انجام میشود.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 6 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه
بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید