تا

%0

تخفیف

آتلیه عکاسی افروز

کرمان

10 خرید تا امروز

0.0

0 نظر

درباره آتلیه عکاسی افروز

عکس خاطراتی است که چندین و چند سال باقی می ماند . چه شما به آتلیه رفته باشید و چه خودتان عکس بگیرید ، روزی با نگاه کردن به تمامی عکس ها یاد روزهای خوب و خوش خود خواهید افتاد . روزهایی که خاطراتش با عکس ها به یادگار خواهد ماند . اگر این عکس ها در آتلیه های خوب با کاغذ چاپ باکیفیت باشد ، ماندگاریشان بیشتر است .
آتلیه عکاسی افروز  یکی از آتلیه های خوب چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ کیفیت عکس است که در رسالت است که با امکانات و تجهیزات پیشرفته ای که دارد بهترین خدمات را در زمینه های مختلف عکاسی و فیلم برداری به شما ارائه می دهد . این خدمات می تواند در زمینه بارداری ، عروسی ، اسپرت ، خانواده و ... باشد.

آتلیه عکاسی افروز با بهره گیری از نیروی متخصص در زمینه عکاسی و فیلم برداری با فراهم آوردن فضا های مختلف چه در محیط داخل آتلیه عکاسی و چه در خارج از فضای آتلیه عکاسی، برای هر نوع سلیقه ای و هر نوع بودجه ای آماده ارائه خدمات خود است.

برای رسیدن به آتلیه عکاسی افروز باید رسالت غرب به شرق آمده ، در کوچه طلوعی ، ساختمان پگاه ، واحد ۱ ، آتلیه عکاسی افروز را خواهید یافت

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

0
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

با هماهنگی

روزهای سرویس‌دهی :

با هماهنگی

آدرس :

رسالت غرب به شرق ، کوچه طلوعی ، ساختمان پگاه ، واحد ۱

چگونه می توانم از تخفیف آتلیه عکاسی افروز استفاده کنم؟

از بین پیشنهاد های ارائه شده در همین صفحه، پیشنهاد مورد نظر را انتخاب و تعداد آن را مشخص کنید، سپس روی دکمه خرید کلیک کنید.

پیش از مراجعه به آتلیه عکاسی افروز باید به چه نکاتی توجه کنم؟

قبل از خرید، اطلاعات مرتبط با هر پیشنهاد را به دقت بررسی کنید. ممکن است برای استفاده از خدمات مرکز نیاز به هماهنگی قبلی وجود داشته باشد. برای این منظور از اطلاعات تماس موجود در صفحهٔ پیشنهاد استفاده کنید و راهنمایی بیش‌تر را از مرکز ارائه دهندهٔ خدمات بخواهید.

اگر مغایرتی بین اطلاعات ثبت شده در تخفیفان و خدمات دریافتی مشاهده کردم، چه کار کنم؟

چنین مواردی را از طریق پشتیبانی به ما اطلاع دهید. پس از بررسی موضوع، می‌توانید 100% مبلغ را با استفاده از شرایط "تخفیفان صد" پس بگیرید.

آیا پس از خرید باید از خدمات خریداری شده پرینت گرفته شود؟

خیر، تمامی مراحل خرید و استفاده از تخفیف ها به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام می شود.

در حال حاضر برای این مرکز پیشنهاد فعالی موجود نیست!