ثبت آگهی

آتلیه کودک باروس

پونک ، میرزابابایی، نبش بلوارعدل، آتلیه کودک باروس
تلفن تماس : 9127498596
با هماهنگی

درباره آتلیه کودک باروس

شیرینی کودکان خودرا با آتلیه باروس ماندگار کنید

ثبت خاطرات کودکانمان مهم است. سالها بعد وقتی کودکنمان بزرگ می شود چه چیزی بهتر از ورق زدن البومی که لحظات شیرین کودکتان درآن ثبت شده است و تعریف کارهای شیرین انها برای خودشان .

 مرور این اتفاقات نیاز به ثبت انها دارد چه باعکس چه با فیلم تا بعدها لبخندی بر لب شما  آورد. عکاسی کودک همیشه دشوار بوده است  چراکه صبر و حوصله ای بسیاری نیاز دارد تا بتوان لحظه ای خاص از کودک ثبت کند.

 هرکسی می تواند عکاسی کند اما خلاقیت و شم عکاسی در عکاسی حرف اول را میزنند. آتلیه باروس با کادری مجرب و البته بسیار با حوصله لحظات ناب کودکان شما را به بهترین نحو ممکن ثبت می کند. باروس عکاسی تخصصی برای کودکان است که با دکورهایی متنوع و جذاب و خلاقیت عکاس هنرمند خود عکسی خاص از کودک شما عکاسی می کند . عکاس هنرمند آتلیه باروس با عشق و علاقه زیاد در زمینه عکاسی سعی در ایجاد حس رضایت در شما را دارد . آتلیه باروس با بهرمندی از پیشرفته ترین تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری و ارائه مناسب ترین خدمات و البته خلاقیت هنرمندانه عکاس خود شما را راضی خواهد کرد . برای ثبت شیرنی کودکان خود در خیابان پونک ، خیابان میرزا بابایی را پیدا کنید و نبش بلوار عدل به آتلیه باروس وارد شوید و لحظات خود را ماندگار کنید.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 9 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه

پونک یکی از محله های قدیمی غرب تهران است که همه آن را می شناسند. پونک جزء بزرگترین محله های شهرداری تهران است و شامل مناطق زیادی از جمله سیمون بولیوار، حصارک و چهاردیواری و... می شود. اما این منطقه بزرگ، زمانی تنها یک ده کوچک  و پر از باغ‌های توت بود و در محل فعلی امام زاده عینلی-زینلی امروز قرار داشت. بعدها با افزایش جمعیت و گسترش شهرسازی باغ ها از بین رفتند و تنها بخشی از آنها در منطقه کن به جای ماندند. اکنون این امام زاده در بخش انتهایی پونک قرار گرفته است و اگر گذرتان به آنجا افتاد حتما سری به آن بزنید و از دیدن کاج های قطور و قدیمی و کوچه هایش که هنوز بافت قدیمی خود را حفظ کرده اند، لذت ببرید. البته بخش دیگری از درخت های قدیمی پونک را هم می توانید در رستوران سنتی ترمه باغ صبا ببینید. این باغستان با تلاش برای حفظ فضای سبز قدیمی، قسمت های مختلفی مثل رستوران سنتی، کافی شاپ و استخر ایجاد کرده که محیطی متفاوت ساخته است. ساختمان جدید دانشگاه آزاد در بلوار همیلا و حضور دانشجویان هنر و معماری جانی دوباره به این منطقه بخشیده و کسب و کارها رونق گرفته است. از جمله آنها ایجاد مراکز ماساژ حرفه ای مانند سالن ماساژ و آرایشگاه راپونزل است. اما از آنجا که شکم چرانی همیشه بخش مهمی در شناخت یک منطقه است. پونک هم از آن بی نصیب نمانده و با داشتن رستوران های سنتی خوبی مثل کلاسیک باران و طاها، یا کباب ترکی باران نیاز هر سلیقه ای را بر طرف می کند. البته اگر از انواع فلافلی ها و ساندویچی های ارزان قیمت این محل بگذریم. یکی دیگر از نقاط مثبت پونک دسترسی راحت به آن است. وجود اتوبوس های بی آرتی که در اشرفی اصفهانی حرکت می کنند، دسترسی شما را از صادیقه به پونک و محله‌های مختلف آن بسیار ساده می کنند. همچنین پونک به اتوبان های بزرگی مثل نیایش و همت هم دسترسی دارد.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید