ثبت آگهی

آرایشگاه آرمیتا

سید خندان ضلع شمال غربی سید خندان ، خیابان شقاقی ، پلاک ۲۳ ، واحد ۱
تلفن تماس : ۲۲۸۸۲۱۳۴
۱۰ الی ۱۸

درباره آرایشگاه آرمیتا

آرایشگاه آرمیتا یکی از بنام ترین آرایشگاه های زنانه در منطقه هفت تهران (سیدخندان) است . بی شک آرایشگاه آرمیتا از بهترین آرایشگاه های موقعیت مکانی خاص خود است . سرویس دهی در آرایشگاه آرمیتا متفاوت و خاص بوده و آن را به یکی از آرایشگاه های پرطرفدار تبدیل کرده است .
مدرن ترین وسایل و تجهیزات و سرویس دهی بالای آرایشگاه آرمیتا از ویژگی های اصلی آن است . از ویژگی های دیگر این آرایشگاه می توان به فضای شیک و محیط حرفه ای آن اشاره کرد.
آرایشگاه آرمیتا ارائه دهنده خدمات متنوع به مشتریان است که از خدمات این آرایشگاه می توان به کاشت ناخن ، براشینگ ‌، مش ، رنگ مو ، پدیکور ، مانیکور ، اکستنشن ، وکس صورت ، اپلاسیون بدن و ... اشاره کرد که همگی با بهترین و با کیفیت ترین مواد ، توسط آرایشگرانی ماهر و مجرب انجام می شود.
آرایشگاه آرمیتا با پرسنل متخصصی که دارد تمامی سعی خود را در ارائه بهترین خدمات به شما کرده اند . اگر دنبال آرایشگاهی مجهز و تخصصی می گردید ، سری به آرایشگاه آرمیتا بزنید .
برای رسیدن به آرایشگاه آرمیتا باید به سمت سیدخندان آمده ، ضلع شمال غربی سید خندان در خیابان شقاقی ، پلاک ۲۳ ، واحد ۱ ، آرایشگاه آرمیتا را پیدا خواهید کرد.

 

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید