ثبت آگهی

باشگاه امیران

سعادت آباد ، چهارراه سرو، بلوار پيام، ميدان بهرود، بلوار شقايق، خيابان قمصرى، جنب ورزشگاه لشكرى.
تلفن تماس : 22073956
۶ تا ۱۴:۳۰

درباره باشگاه امیران

باشگاه بدنسازی امیران

بدنسازی امروزه به یکی از پرطرفدار ترین ورزش ها تبدیل شده است. بدنسازی و فیتنس موجب سلامتی، تناسب اندام، افزایش قدرت و بهبود وضعیت جسمانی می شود .در  بدنسازی شما با تمرین دستگاه های بدنسازی و پیروی از یک رژیم غذایی سالم می توانید به اندامی زیبا و متناسب برسید . با بدنسازی می توانید سلامت قلب و عروق خود را تضمین کنید ، کاهش  و تثبیت وزن داشته باشید ، به سلامتی استخوان های بدنتان کمک کنید. باشگاه امیران با مربیان مجرب خود در زمینه بدنسازی در جهت کمک به شما برای رسیدن به اندام ایده التان آماده است.

باشگاه بدنسازی امیران فضای مناسبی برای خانم های سخت پسند است ، این مجموعه دارای سیستم تهویه و رختکن است. شما می توانید با گذراندن تمرینات بدنسازی در  حضور مربی  از تجربه های آنان استفاده کنید . برای  بدنسازی در باشگاه امیران به راحتی وسیله ی نقلیه خود را در محلی مناسب پارک کنید و وارد باشگاه شوید و در محیطی آرام به تمرین بپردازید .

برای استفاده از خدمات از باشگاه امیران به سعادت آباد بیایید، بعد از چهار راه سرو و به میدان بهرود بروید و در خیابان قمصری جنب ورزشگاه لشکری می توانید باشگاه امیران را پیدا کنید.

 

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 81 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه

سعادت آباد منطقه ای که زمانی باغ خرگوش ها بود. همه مناطق تهران، یک داستان و پیشینه دارند که اگر آن را بدانید حتی قدم زدن در آن محله هم برایتان جذاب خواهد شد. سعادت آباد هم از آن دست مناطق است. سعادت آباد پیشتر با عنوان سادات آباد شناخته می شد چرا که گروهی که زمین های آنجا را آباد کرده بودند همگی سید بودند. قبل از ساخت زندان اوین، محل پرورش خرگوش بود و شاید برایتان جالب باشد که بدانید عمر زیادی از ساخت و سازهای سعادت آباد نمی گذرد و مدت زمان زیادی زمین های این منطقه خالی از سکنه بود. اما امروزه به منطقه ای مرفه نشین با انواع امکانات مختلف تبدیل شده است. سعادت آباد از شمال با یادگار امام تلاقی دارد و از جنوب با خیابان سرو. خیابان سرو یکی از مهمترین خیابان های سعادت آباد است که سر راه قدیمی ترین میدان منطقه یعنی میدان کاج قرار گرفته است. داخل این خیابان تقریبا هر چیزی که بخواهید پیدا می کنید. از مرکز ماساژ حرفه ای مثل آریانا گرفته تا آتلیه عکاسی و آرایشگاه های زنانه. دیگر رستوران های معروف مانند رستوران بین المللی شاین  و باشگاه های  ورزشی حرفه ای که جای خود را دارند. هرچه به سمت شرق حرکت کنید به دو خیابان مهم دیگر یعنی علامه جنوبی و شمالی نزدیک می شوید که بافت مسکونی و وجود دانشکده باعث شده تا از کافه های خوبی مثل کاپ آپ بهره مند باشد که احساس آرامش دلپذیری به شما می دهد. اما یکی دیگر از محاسن سعادت آباد حضور بیمارستان عرفان و مراکز پزشکی زیبایی متخصص در این منطقه است که باعث شده تا پزشکان بسیاری در این منطقه مطب داشته باشند. این بار که در سعادت آباد بودید، با نگاهی دیگر به آن نگاه کنید و از بودن در آنجا لذت ببرید.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید