پینت بال باشگاه انقلاب

ولیعصر بزرگراه نیایش، بعد از پردیس سینمایی ملت، مجموعه ورزشی انقلاب، سالن پینت بال
تلفن تماس : 22664651 - ٢٢٠٢٠٥١٦
از ساعت ۸ الی ۲۴

درباره پینت بال باشگاه انقلاب

پینت بال یعنی هیجان! با پینت بال می توانید بجنگید و خوش باشید! و پینت بال باشگاه انقلاب (پینت بال آذرخش) توانسته، هیجان، جنگ و خوشی را به بهترین نحو ممکن  و امکانات و تجیهزات فراوان برای شما به ارمغان بیاورد.

پینت بال باشگاه انقلاب (پینت بال آذرخش) بزرگترین زمین سرپوشیده ایران و خاور میانه است که با داشتن امکانات و تجهیزاتی نظیر رودخانه، غار، پل چوبی، ۳۰ اتاق و مکان اختفا، سنگرهای مصنوعی، پل هوایی معلق، کف ماسه ای و ... شما را در فضای فیلم های اکشن هالیوودی قرار می دهد. ۳۰ اتاق و مکان اختفاء، سنگرهای مصنوعی، پل های معلق هوایی و... همگی دست به دست هم داده اند تا فضایی متفاوت و بازی مهیج را برای شما تخفیفانی های عزیز فراهم کند. پینت بال باشگاه انقلاب با مساحتی به وسعت ۳۵۰۰ متر مربع و سه طبقه یکی بزرگترین باشگاه های پینت بال در دنیا است.

پین بال باشگاه انقلاب اولین و بزرگترین باشگاه پینت بال سرپوشیده کشور با رتبه A است و امکان بازی به صورت خانوادگی را نیز برای شما فراهم می کند. پینت بال باشگاه انقلاب همچنین داراد سانس بانوان بوده که همراه با داور خانوم برگزار می شود. قبل از بازی آموزش های لازم به شما ارئه می شود و بازی ها با دو داور برگزار می گردد.

یکی از ویژگی های خاص پینت بال باشگاه انقلاب حضور محمد عباس زاده بازیکن تیم ملی پینت بال ایران است که به سالن پینت بال باشگاه انقلاب دارای استاندارد های بالایی بخشیده.

شما برای یک بازی دوستانه در زمین پینت بال باشگاه انقلاب (پینت بال آذرخش) باید حداقل ۱۴ نفر و حداکثر ۴۰ نفر باشید. و تمامی وسایل مورد نیاز پینت بال در اختیار شما قرار می گیرد. شما تنها نیاز دارید تا یک کفش مناسب با خود به همراه داشته باشید.

 

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 22 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه
بهترین تخفیفان‌های رستوران و کافی شاپ, هنر و تئاتر, تفریحی و ورزشی, آموزش, سلامتی و پزشکی, زیبایی و آرایشی, خدمات, تور و سفر, کالا در ولیعصر را پیدا کنید.
بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید