سیناتلا شعبه بام لند

گلستان همت غرب، خروجی دریاچه خلیج فارس، ضلع شرقی، میدان موج، خیابان موج، میدان صدف، بلوک B
تلفن تماس : ۰۹۹۰۱۱۶۵۰۷۴
ساعت ۱۰ الی ۱۷

درباره سیناتلا شعبه بام لند

کافه سیناتلا شعبه بام لند بهترین انتخاب برای کسانی است که می خواهند در کنار تمام فعالیت های روزانه و روزمرگی ها و مشغله هایشان ساعتی را به تفریح و آرامش خود اختصاص دهند.

مدتی است نوتلا و مشتقات خوشمزه ای که از آن تهیه می شود به یک خوراکی جا افتاده و محبوببین ما تبدیل شده است و مغازه های مختلفی که شعب مختلف سیناتلا هستند، پذیرای مردمی هستند که جلوی آن ها صف کشیده اند.

کافه سیناتلا شعبه بام لند واقع در ضلع شرقی دریاچه خلیج با چشم اندازی بی نظیر به دریاچه خلیج فارس یکی از آن کافه های دنج و زیباست که محیط شیک و متفاوت آن بهترین انتخاب برای قرارهای دو نفره، دورهمی های دوستانه و حتی خانوادگی است که بتوانید ساعتی را با عزیزانتان فارغ از تمام دغدغه های روزمره سپری کنید و از بودن کنارشان لذت ببرید.

منوی این کافه انواع خوراکی هایی خوشمزه و لذیذ نوتلایی مانند: انواع شیک ها، جلاتو و دشرها، کرپ ها و... را شامل می شود و شما با هر ذائقه و سلیقه ای که باشید قطعا چیزی باب میلتان در این منوی متنوع پیدا می کنید.

در سیناتلا از میوه های تازه برای تهیه خوشمزه ترین خوراکی های نوتلایی استفاده می شود و شما در هر سنی که باشید می توانید یک عصرانه دلچسب و متفاوت را در سیناتلا امتحان کنید.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بهترین تخفیفان‌های رستوران و کافی شاپ, هنر و تئاتر, تفریحی و ورزشی, آموزش, سلامتی و پزشکی, زیبایی و آرایشی, خدمات, تور و سفر, کالا در گلستان را پیدا کنید.
بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید