ثبت آگهی

آتلیه عکاسی هما

2 امتیاز رأی
عظیمیه - ضلع شمالی میدان مهران
تلفن تماس : 9213218084
از ۱۱ الی ۱۹

درباره آتلیه عکاسی هما

آتلیه عکاسی عالیجناب یکی از آتلیه های خیابان ساسانی کرج است که با به خدمت گرفتن کادر مجرب خانم وآقا و پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات و دکورهای متنوع سعی در ایجاد فضای صمیمی کرده است.

آتلیه عکاسی عالیجناب خدمات متنوعی به شما عزیزان ارائه می دهد که این خدمات عبارت اند از : عکس مدلینگ ، کودک بارداری و اسپرت ، عروس و داماد و عکاسی صنعتی .

خیلی از خانواده ها حساسیت خاصی بر روی دکورها و رنگ های متنوع آن برای عکاسی از کودکان خود دارند و در موارد عکاسی از کودک بهداشت فضا از موارد حائز است چرا که خیلی از عکس های از نوزاد ها با بدن برهنه است . آتلیه عکاسی عالیجناب یکی از آتلیه هایی است که هم بهداشت را کاملا رعایت کرده و هم دکوری رنگی و متفاوت از آتلیه های دیگر برای عکاسی از نوزاد دارد. پس می توانید با خیال راحت همراه کودکان خود به این آتلیه مراجعه کنید و عکس هایی زیبا و خاطره انگیز از کودکانتان به یادگار بگذارید.

پرسنل آتلیه عکاسی عالیحناب همواره تلاش دارند با بهره گیری از خلاقیت و نو آوری در انتخاب نوع دکورها و عکس های با کیفیت خدمات ارزنده ای را به شما ارئه دهند.
در آتلیه عکاسی عالیجناب در انتخاب عکسها و تعداد آنها هیچگونه  محدودیتی وجود ندارد و امکان حضور حداکثر سه نفر در عکس وجود دارد.

آتلیه عکاسی عالیجناب با بهره گیری از همکارانی با تجربه در بخش رتوش عکس که شناخت کافی به عکس دارند مراقبند که لطافت چهره ی شما و کودکانتان از بین نرود.

ما در آتلیه عکاسی عالیحناب تمام سعی خود را در انداختن و ثبت عکس هایی با کیفیت و متفاوت با نورپردازی عالی از شما کرده ایم. امید به آنکه از خدمات ارائه شده در آتلیه عکاسی عالیجناب لذت کافی را ببرید.

برای رسدن با آتلیه عکاسی عالیجناب باید به سمت خیابان ساسانی آمده ، در خیابان صدوقی. روبروی بانک سپه ، آتلیه عکاسی عالیجناب را خواهید یافت.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید