تا

%0

تخفیف

آتلیه عکاسی آسمان

خیابان نظر میانی

56 خرید تا امروز

0.0

0 نظر

درباره آتلیه عکاسی آسمان

آتلیه عکاسی آسمان از آتلیه های تخصصی کودک خیابان نظر میانی است که از لحاظ عکس و فیلم برداری ، کیفیت و چاپ بالای عکس ، زبانزد همگان قرار گرفته است.

جذابیت عکس کودک بستگی به عکاسانی صبور دارد آتلیه عکاسی آسمان در این زمینه از کادری با حوصله استفاده نموده که فضای امنی برای کودک محیا کرده بطوری که کودک احساس امنیت کرده و با خاطری آسوده حرکات طبیعی خود را در صحنه عکاسی بروز می دهد.

عکاسان آتلیه عکاسی آسمان عکس های زیادی از کودکان شما می گیرند که هر عکسی که مد نظر شما بود انتخاب و در آلبوم عکاسی خود قرار دهید .

عکس های گرفته شده در این آتلیه از لحاظ کیفیت و سطح چاپ در بالاترین جایگاه قرار دارند و به دلیل حساست زیادی که در عکاسی از کودکان وجود دارد ، در اتاق هایی مجزا با دکورایسون متفاوت از کودکان شما گرفته می شود .
آتلیه عکاسی آسمان یکی از آتلیه هایی است که عکس ها را در کوتاهترین زمان ممکن به شما تحویل می دهد و کادر مجرب آن سعی در ارائه بالاترین خدمات با کیفیت بالا را به شما دارند .
مطمئنا میخواهید کودکان شما عکس های زیبایی در آلبوم خاطرات خود داشته باشند که برایشان به یادگار باقی بماند تا هرزمانی که خواستند از دیدن عکس های خود لذت برده و خاطراتشان در بهترین زمان ممکن زندگی خود مرور شود ، پس سری به آتلیه عکاسی آسمان زده و لذت کامل را از خدمات ارزنده این آتلیه ببرید .
برای رسیدن به آتلیه عکاسی آسمان باید به سمت خیابان نظر میانی آمده ، در پاساژپارلمان ، طبقه دوم ، آتلیه عکاسی آسمان را پیدا خواهید کرد.

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

0
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

شنبه الی پنج شنبه

روزهای سرویس‌دهی :

از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۳:۳۰ و از ۱۷ الی ۲۰

آدرس :

خیابان نظر میانی - پاساژپارلمان - طبقه دوم

چگونه می توانم از تخفیف آتلیه عکاسی آسمان استفاده کنم؟

از بین پیشنهاد های ارائه شده در همین صفحه، پیشنهاد مورد نظر را انتخاب و تعداد آن را مشخص کنید، سپس روی دکمه خرید کلیک کنید.

پیش از مراجعه به آتلیه عکاسی آسمان باید به چه نکاتی توجه کنم؟

قبل از خرید، اطلاعات مرتبط با هر پیشنهاد را به دقت بررسی کنید. ممکن است برای استفاده از خدمات مرکز نیاز به هماهنگی قبلی وجود داشته باشد. برای این منظور از اطلاعات تماس موجود در صفحهٔ پیشنهاد استفاده کنید و راهنمایی بیش‌تر را از مرکز ارائه دهندهٔ خدمات بخواهید.

اگر مغایرتی بین اطلاعات ثبت شده در تخفیفان و خدمات دریافتی مشاهده کردم، چه کار کنم؟

چنین مواردی را از طریق پشتیبانی به ما اطلاع دهید. پس از بررسی موضوع، می‌توانید 100% مبلغ را با استفاده از شرایط "تخفیفان صد" پس بگیرید.

آیا پس از خرید باید از خدمات خریداری شده پرینت گرفته شود؟

خیر، تمامی مراحل خرید و استفاده از تخفیف ها به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام می شود.

در حال حاضر برای این مرکز پیشنهاد فعالی موجود نیست!