ثبت آگهی

آتلیه عکاسی آسمان

خیابان نظر میانی - پاساژپارلمان - طبقه دوم
تلفن تماس : ۳۶۲۹۲۱۹۵-۰۹۳۵۳۸۸۰۴۱۷
شنبه الی پنج شنبه

درباره آتلیه عکاسی آسمان

آتلیه عکاسی آسمان از آتلیه های تخصصی کودک خیابان نظر میانی است که از لحاظ عکس و فیلم برداری ، کیفیت و چاپ بالای عکس ، زبانزد همگان قرار گرفته است.

جذابیت عکس کودک بستگی به عکاسانی صبور دارد آتلیه عکاسی آسمان در این زمینه از کادری با حوصله استفاده نموده که فضای امنی برای کودک محیا کرده بطوری که کودک احساس امنیت کرده و با خاطری آسوده حرکات طبیعی خود را در صحنه عکاسی بروز می دهد.

عکاسان آتلیه عکاسی آسمان عکس های زیادی از کودکان شما می گیرند که هر عکسی که مد نظر شما بود انتخاب و در آلبوم عکاسی خود قرار دهید .

عکس های گرفته شده در این آتلیه از لحاظ کیفیت و سطح چاپ در بالاترین جایگاه قرار دارند و به دلیل حساست زیادی که در عکاسی از کودکان وجود دارد ، در اتاق هایی مجزا با دکورایسون متفاوت از کودکان شما گرفته می شود .
آتلیه عکاسی آسمان یکی از آتلیه هایی است که عکس ها را در کوتاهترین زمان ممکن به شما تحویل می دهد و کادر مجرب آن سعی در ارائه بالاترین خدمات با کیفیت بالا را به شما دارند .
مطمئنا میخواهید کودکان شما عکس های زیبایی در آلبوم خاطرات خود داشته باشند که برایشان به یادگار باقی بماند تا هرزمانی که خواستند از دیدن عکس های خود لذت برده و خاطراتشان در بهترین زمان ممکن زندگی خود مرور شود ، پس سری به آتلیه عکاسی آسمان زده و لذت کامل را از خدمات ارزنده این آتلیه ببرید .
برای رسیدن به آتلیه عکاسی آسمان باید به سمت خیابان نظر میانی آمده ، در پاساژپارلمان ، طبقه دوم ، آتلیه عکاسی آسمان را پیدا خواهید کرد.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بهترین تخفیفان‌های رستوران و کافی شاپ, سلامتی و پزشکی, تفریحی و ورزشی, زیبایی و آرایشی, هنر و تئاتر, آموزش, خدمات, تور و سفر در خیابان نظر میانی را پیدا کنید.
بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید