جگرسرای کوچ

سعادت آباد ، نرسیده به میدان کاج، نبش کوچه شانزدهم غربی
تلفن تماس : ۲۲۰۸۲۹۶۸
ساعت ۱۱ الی ۲۴

درباره جگرسرای کوچ

جگر سرای کوچ بهترین انتخاب برای کسانی است که می خواهند بعد از فعالیت های روزانه و ساعات اداری لحظاتی را به خود و عزیزانشان اختصاص دهند و ساعاتی خوش را کنارشان سپری کنند به علاوه این که هوس دل و جگرهای لذیذ هم چند روزی است از سرشان بیرون نمی رود.

به هوس خود برای این بمب های خون رسانی و دل و جگرهای خوشمزه و کباب های ناب و لذیذ در جگر سرای کوچ پاسخ دهید و مشتری دائم آن شوید.

جگرسرای کوچ واقع در منطقه سعادت آباد با توجه سهولت دسترسی، پرسنلی مجرب و کارآزموده، محیطی خانوادگی و منویی متنوع که دارد بهترین انتخاب برای شماست تا عصری خوشمزه و هیجان انگیز را برای خودتان رقم بزنید.

منوی این جگر سرا شامل: جگر، دل، قلوه، خوئک، دنبه، سردل، جگر دنبه، جوجه زعفرانی، جوجه ترش، بال و کتف، چنجه، کوهان، دنده گوسفندی، کوبیده و... می شود و این یعنی در این منوی متنوع و کامل برای هر سلیقه و ذائقه ای غذایی خوشمزه و هوس انگیز پیدا می شود.

شما عاشقان دل و جگر از این تخفیف استثنایی غافل نشوید، بهترین ها را در جگر سرای کوچ سفارش دهید و این لذت را از خود و خانواده تان دریغ نکنید.

 

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 69 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه

سعادت آباد منطقه ای که زمانی باغ خرگوش ها بود. همه مناطق تهران، یک داستان و پیشینه دارند که اگر آن را بدانید حتی قدم زدن در آن محله هم برایتان جذاب خواهد شد. سعادت آباد هم از آن دست مناطق است. سعادت آباد پیشتر با عنوان سادات آباد شناخته می شد چرا که گروهی که زمین های آنجا را آباد کرده بودند همگی سید بودند. قبل از ساخت زندان اوین، محل پرورش خرگوش بود و شاید برایتان جالب باشد که بدانید عمر زیادی از ساخت و سازهای سعادت آباد نمی گذرد و مدت زمان زیادی زمین های این منطقه خالی از سکنه بود. اما امروزه به منطقه ای مرفه نشین با انواع امکانات مختلف تبدیل شده است. سعادت آباد از شمال با یادگار امام تلاقی دارد و از جنوب با خیابان سرو. خیابان سرو یکی از مهمترین خیابان های سعادت آباد است که سر راه قدیمی ترین میدان منطقه یعنی میدان کاج قرار گرفته است. داخل این خیابان تقریبا هر چیزی که بخواهید پیدا می کنید. از مرکز ماساژ حرفه ای مثل آریانا گرفته تا آتلیه عکاسی و آرایشگاه های زنانه. دیگر رستوران های معروف مانند رستوران بین المللی شاین  و باشگاه های  ورزشی حرفه ای که جای خود را دارند. هرچه به سمت شرق حرکت کنید به دو خیابان مهم دیگر یعنی علامه جنوبی و شمالی نزدیک می شوید که بافت مسکونی و وجود دانشکده باعث شده تا از کافه های خوبی مثل کاپ آپ بهره مند باشد که احساس آرامش دلپذیری به شما می دهد. اما یکی دیگر از محاسن سعادت آباد حضور بیمارستان عرفان و مراکز پزشکی زیبایی متخصص در این منطقه است که باعث شده تا پزشکان بسیاری در این منطقه مطب داشته باشند. این بار که در سعادت آباد بودید، با نگاهی دیگر به آن نگاه کنید و از بودن در آنجا لذت ببرید.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید