مطب دکتر شیوا نام آور

2.4

ستارخان

محدوده

8694

پیشنهاد فروخته شده

تخفیفان

درحال حاضر در این دسته‌بندی پیشنهاد فعالی وجود ندارد

درباره مطب دکتر شیوا نام آور

مطب دکتر حسینی در ساختمان پزشکان خیابان ستارخان قرار دارد که از بنام ترین مطب ها می باشد . این مطب با دیزاینی متفاوت و مدرن استرس را از شما دور خواهد کرد.
انواع لیزرهای موهای زائد در مطب دکتر حسینی با جدیدترین دستگاه ها و تکنولوژی روز دنیا ارائه می شود که از سریع ترین و موثرترین لیزر موهای زائد است .
لیزر موهای زائد دایود برای تمامی افراد با رنگ پوست های متفاوت موثر است و با انجام تعداد دفعات محدود از شر موهای زائد خود خلاص خواهید شد . مطب دکتر حسینی بهترین و مدرن ترین مطب برای رفع موهای زائد تمامی نواحی بدن مفید می باشد .
مطب دکتر حسینی مختص بانوان بوده و زیر نظر کادر مجرب با دارا بودن مجوز از مراجع ذی صلاح به ارائه خدمات زیبایی و سلامتی می پردازند. زیبایی که این روزها در میان تمامی قشرهای جامعه از اهمیت خاصی برخوردار است و همه به دنبال داشتن پوستی زیبا عاری از موهای زائد و هرگونه لک و کرکی است .
برای رسیدن به زیبایی که در انتظار شماست ، بهترین راه لیزر موهای زائد و استفاده از دیگر خدمات مطب دکتر حسینی است . سری به این مطب بزنید ، مطمئنا پشیمان نخواهید شد.
برای رسیدن به مطب دکتر حسینی باید به سمت ستارخان آمده ؛ بین خیابان بهبودی و شادمان ، ساختمان پزشکان ، پلاک ۶ ، مطب دکتر حسینی را خواهید یافت

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

2.4
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

۹ الی ۲۰

روزهای سرویس‌دهی :

همه روزه

آدرس :

ستارخان ، بین بهبودی و شادمان ، ساختمان پزشکان ، پلاک ۶

لطفا خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید