اجاق باشی - درکه

درکه ، خیابان شهید احمد پور ، پلاک ۶۵
تلفن تماس : 09126472520
۱۱ الی ۲۴

درباره اجاق باشی - درکه

رستوران اجاق باشی نامی آشنا برای تمامی مردم عزیز
رستوران اجاق باشی شعبات مختلفی در تمامی تهران دارد که یکی از شعبه های آن در درکه واقع شده است.
رستوران اجاق باشی درکه در بهترین نقطه درکه با آب و هوای بسیار خوب قرار دارد .
رستوران اجاق باشی تجربه ای متفاوت برای شما می باشد ، چرا که بر روی هر میز باربیکو وجود دارد که خودتان می توانید به دلخواه از سینی انتخاب و طبخ کنید.
شعار رستوران اجاق باشی : خودت بپز ، خودت بخور
رستوران اجاق باشی درکه برای پذیرایی از 450 نفر ظرفیت دارد ، و پرسنل آن می توانند هم در فضای بسته ی سالن و هم در فضای خارجی آن پذیرای شما باشند.
رستوران اجاق باشی درکه دارای آلاچیق های زیبایی هم هستند که هر آلاچیق مجهز به باربیکیو می باشد .
در منوی رستوران اجاق باشی درکه می توانید انواع خوراک ها و گوشت های مزه دار شده به صورت سلف سرویس وجود دارد که در کنار آن ها می توانید از سالاد ها و دسرهای خوشمزه هم لذت ببرید.
احترام به مشتری و کیفیت پذیرایی همیشه در اولین اولویت کارکنان رستوران اجاق باشی درکه است.
برای رسدن به رستوران اجاق باشی درکه باید به سمت درکه آمده ، در خیابان شهید احمد پور ، پلاک ۶۵ ، رستوران اجاق باشی درکه را پیدا خواهید کرد.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

دركه محله‌ای قدیمی، با امکانات مدرن امروزی و مکانی برای خوشگذرانی و رهایی از روزمرگی زندگی شهری است. درکه يكي از قديمي ترين و زيباترين محلات ييلاقي در شميرانات است كه در امتداد دره‌‌ای به همين نام به صورت شمالي- جنوبي و در دو طرف مسير رودخانه واقع شده است. درکه یا اذون نام محله‌ای از شهرستان شمیران در شمال و شمال غربی شهر تهران است. ناحیه کوهستانی اوین – درکه در شمال غربی تهران و در منطقه دو شهرداری تهران است. درکه به عنوان بخشی از ناحیه کوهستانی البرز است که محدوده ی جغرافیایی این محله در حال حاضر از شمال بلوار دانشجو و شمال دانشگاه شهید بهشتی و بزرگراه فضل الله، از جنوب بزرگراه چمران و خیابان دشت بهشت، از شرق خیابان یمن و از غرب به رودخانه درکه محدود می‌گردد. درکه که در گذشته دهی در شمال تهران و دامنه‌ی البرز بوده است، امروزه به محله ای از تهران بزرگ تبدیل شده است و برای کوه پیمایی و تفرجگاهی ساده به دور از زندگی هر روزه تهران، بهترین انتخاب است. در درکه به خاطر آب و هوای خنک و بسیار تمیزی که دارد. انواع رستوران‌ها با محیط باز و چشم اندازی رو به طبیعت زنده را در خود دارد. رستوران طوبی و رستوران لسو با دکوراسیون زیبا و زنده خود نمونه کم نظیری از این رستوران‌ها هستند.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید