بستنی داغ شکلاتی شایان

سعادت آباد

محدوده

144

پیشنهاد فروخته شده

تخفیفان

درحال حاضر در این دسته‌بندی پیشنهاد فعالی وجود ندارد

درباره بستنی داغ شکلاتی شایان

لذت از یک بستنی و یا دسر خوشمزه فصل سرما یا گرما نمیشناسد و برای همه ما تجربه‌ای خوش و مطبوع است و چه بهتر که این تجربه را در جایی مثل بستنی شکلاتی داغ شایان داشته باشید. بستنی شکلاتی داغ شایان از ان دسته از کافی شاپ هایی است که با نوآوری و طرحی تازه در بستنی توانسته به محبوبیت برسد.این کافی شاپ شیک و زیبا که در سعادت آباد واقع شده با انواع بستنی قیفی که در شکلات داغ و تازه فرو رفته و با انواع تنقلات و مغزیجات خوشمزه تر می شود یک پیشنهاد عالی برای تجربه طعمی جدید و البته خوشمزه است.

 در بستنی شکلاتی داغ شایان وافل و کرپ با با بستنی شکلاتی به همراه میوه های تازه و با کیفیت و هیجان انگیز تر و متفاوت تر از هر جای دیگری سرو می شود. در این کافی شاپ انواع نوشیدنی های گرم، شیک و کیک را نیز به سبک و طعم ویژه کافی شاپ بستنی شکلاتی داغ شایان می توانید سفارش دهید.

بستنی شکلاتی داغ شایان در سعادت آباد و بالاتر از میدان کاج واقع شده است. این کافی شاپ 10 نفر ظرفیت داردو بدون حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده آماده پذیرایی از شما با انواع خوراکی داغ خوشمزه و هیجان انگیز شکلاتی را دارد. تخفیف های هیجان انگیز و شکلاتی این کافی شاپ را به هیچ عنوان از دست ندهید....

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

0
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

از ساعت ۱۰ الی ۲۴

روزهای سرویس‌دهی :

همه روزه

آدرس :

سعادت آباد،‌بالاتر از میدان کاج، بین ۱۲ و ۱۰

لطفا خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید