بستنی داغ شکلاتی شایان

سعادت آباد ،‌بالاتر از میدان کاج، بین ۱۲ و ۱۰
تلفن تماس : ۲۲۰۹۱۰۱۵
از ساعت ۱۰ الی ۲۴

درباره بستنی داغ شکلاتی شایان

لذت از یک بستنی و یا دسر خوشمزه فصل سرما یا گرما نمیشناسد و برای همه ما تجربه‌ای خوش و مطبوع است و چه بهتر که این تجربه را در جایی مثل بستنی شکلاتی داغ شایان داشته باشید. بستنی شکلاتی داغ شایان از ان دسته از کافی شاپ هایی است که با نوآوری و طرحی تازه در بستنی توانسته به محبوبیت برسد.این کافی شاپ شیک و زیبا که در سعادت آباد واقع شده با انواع بستنی قیفی که در شکلات داغ و تازه فرو رفته و با انواع تنقلات و مغزیجات خوشمزه تر می شود یک پیشنهاد عالی برای تجربه طعمی جدید و البته خوشمزه است.

 در بستنی شکلاتی داغ شایان وافل و کرپ با با بستنی شکلاتی به همراه میوه های تازه و با کیفیت و هیجان انگیز تر و متفاوت تر از هر جای دیگری سرو می شود. در این کافی شاپ انواع نوشیدنی های گرم، شیک و کیک را نیز به سبک و طعم ویژه کافی شاپ بستنی شکلاتی داغ شایان می توانید سفارش دهید.

بستنی شکلاتی داغ شایان در سعادت آباد و بالاتر از میدان کاج واقع شده است. این کافی شاپ 10 نفر ظرفیت داردو بدون حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده آماده پذیرایی از شما با انواع خوراکی داغ خوشمزه و هیجان انگیز شکلاتی را دارد. تخفیف های هیجان انگیز و شکلاتی این کافی شاپ را به هیچ عنوان از دست ندهید....

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 50 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه

سعادت آباد منطقه ای که زمانی باغ خرگوش ها بود. همه مناطق تهران، یک داستان و پیشینه دارند که اگر آن را بدانید حتی قدم زدن در آن محله هم برایتان جذاب خواهد شد. سعادت آباد هم از آن دست مناطق است. سعادت آباد پیشتر با عنوان سادات آباد شناخته می شد چرا که گروهی که زمین های آنجا را آباد کرده بودند همگی سید بودند. قبل از ساخت زندان اوین، محل پرورش خرگوش بود و شاید برایتان جالب باشد که بدانید عمر زیادی از ساخت و سازهای سعادت آباد نمی گذرد و مدت زمان زیادی زمین های این منطقه خالی از سکنه بود. اما امروزه به منطقه ای مرفه نشین با انواع امکانات مختلف تبدیل شده است. سعادت آباد از شمال با یادگار امام تلاقی دارد و از جنوب با خیابان سرو. خیابان سرو یکی از مهمترین خیابان های سعادت آباد است که سر راه قدیمی ترین میدان منطقه یعنی میدان کاج قرار گرفته است. داخل این خیابان تقریبا هر چیزی که بخواهید پیدا می کنید. از مرکز ماساژ حرفه ای مثل آریانا گرفته تا آتلیه عکاسی و آرایشگاه های زنانه. دیگر رستوران های معروف مانند رستوران بین المللی شاین  و باشگاه های  ورزشی حرفه ای که جای خود را دارند. هرچه به سمت شرق حرکت کنید به دو خیابان مهم دیگر یعنی علامه جنوبی و شمالی نزدیک می شوید که بافت مسکونی و وجود دانشکده باعث شده تا از کافه های خوبی مثل کاپ آپ بهره مند باشد که احساس آرامش دلپذیری به شما می دهد. اما یکی دیگر از محاسن سعادت آباد حضور بیمارستان عرفان و مراکز پزشکی زیبایی متخصص در این منطقه است که باعث شده تا پزشکان بسیاری در این منطقه مطب داشته باشند. این بار که در سعادت آباد بودید، با نگاهی دیگر به آن نگاه کنید و از بودن در آنجا لذت ببرید.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید