ثبت آگهی

سرای سنتی شعرباف

یزد ،خیابان امام، خیابان فهادان، کوچه بقعه دوازده امام، به سمت خانه لاری ها
تلفن تماس : 3536200382
با هماهنگی قبلی

درباره سرای سنتی شعرباف

مجتمع توریستی شعرباف یزد در قلب بافت تاریخی  یزد واقع شده و امکان بازدید بسیاری از جاذبه های دیدنی را برای میهمانان گرانقدر فراهم نموده و با در اختیار داشتن فضایی آرام و دلنشین خاطرات خوشی را برای مهیمانان عزیز رقم خواهد زد. تمامی اتاق هت (فضای کلی، سرویسها، تختها) با در نظر داشتن گذشت فقط یکسال از مرمت پایانی بنا ، از کیفیت بسیار عالی برخوردار میباشند.

مجتمع توریستی شعرباف یزد متعلق به دوره ی قاجاریه بوده که با توجه به معماری خاص و  زیبا و همچنین وجود کارگاه شعربافی توسط سازمان میراث فرهنگی خریداری و در فهرست آثار ملی به ثبت رسید.

در آبان ماه سال 1394 و با مشارکت بخش خصوصی مرمت و احیا مجتمع توریستی شعرباف یزد این اثر تاریخی آغاز گردید و در همان ابتدا هدف اصلی سرمایه گذار حفظ اصالت بنا و بخصوص احیا کارگاه شعربافی در این ساختمان بوده است با توجه به تخریب ساختمان پایه و ستونهای قدیمی آن و عدم رسیدگی و همچنین رطوبت موجود در زیر بنای ساختمان درر قدم اول عملیات مقاومت سازی پایه و ستونهای قدیمی و سپس تکمیل براساس نقشه قدیمی آن صورت پذیرفت. لازم بهه ذکر است.در طراحی و احیا و مرمت این بنا از مصالحی استفاده گردیده که اصالت قدیمی بودن حفظ شود.

.

 

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید