سایت حام

پخش آنلاین و زنده
تلفن تماس : ۸۶۰۸۳۷۰۰
-

درباره سایت حام

عده زیادی از مخاطبان تمایل دارند تا جشنواره ها و کنسرت ها را تماشا کنند و اتفاقات آن را به صورت کامل و زنده دنبال کنند، اما به خاطر محدودیت های مکانی، مسافت و قیمت بلیط کنسرت‌ها ممکن است بسیاری امکان تماشای کنسرت‌ها و جشنواره ها را نداشته باشند. با پخش آنلاین و آفلاین این اجراها به ویژه برای مخاطبان شهرستانی این فرصت فراهم می‌آید تا بتوانند کنسرت ها  و مراسم مورد علاقه خود  را هم ‌زمان با تهران دنبال کنند.

حام تلاش می کند در راستای جنبش نرم افزاری و نیز توزیع عادلانه محصولات فرهنگی درسراسر کشور به یکی از غریزی ترین یعنی تمایل به موسیقی، نوا و نغمه های روح بخش پاسخ دهد.
به علاوه حضور در سبد فرهنگی خانواده ها، ارتباط  بیشترفرهنگی در جامعه در میان آحاد مردم  ونیز ایجادظرفیت های جدید برای محصولات هنری از آرزوهای تیم فعال در اولین سامانه کنسرت آنلاین کشور می باشد.
حام یک سرویس در اختیار  تمام صنوف هنری کشور و برای اعتلا و رشد جامعه  با همکاری تهیه کنندگان و ناشران موسیقی، برگزارکنندگان کنسرت، برنامه سازان، گروه های موسیقی، خوانندگان، اهنگ سازان،  و نوازندگان تلاش می کند. سایت حام با هدف توسعه بازار برای صنعت و فناوری فرهنگی و بومی کشور فعالیت می کنیم.

برای تماشای آنلاین کنسرت ایجاد حساب کاربری و یا ورود به حساب کاربری در سایت حام الزامی است. برای دیدن کنسرت به اینترنتی با حداقل پهنای باند ۲۵۶ کیلوبیت نیاز دارید. هر خرید شما تنها بر روی یک دستگاه به صورت همزمان قابل استفاده است.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید