کافه قندون

گیشا - بلوار فروزانفر - کوچه مهدی نژاد - پلاک ۳
تلفن تماس : ۸۶۰۱۵۰۲۴
شنبه الی پنجشنبه ۹ الی ۲۲ و جمعه ۱۶ الی ۲۲

درباره کافه قندون

کافه قندون یک کافه زیبا با محیط بسیار آرام واقع شده در گیشا، بلوار فروزانفر، کوچه مهدی نژاد  است. با ورود به کافه قندون عطر خوش کاپوچینو ی مخصوص به مشام میرسد. یکی از موادی که این کافه را خاص می کند استفاده از گلدان و گیاه های سرسبز دور تا دور این کافه می باشد. کافه قندون جزو آن دسته از کافه هایی است که می توانید با دوستانتان ساعاتی را به راحتی بنشینید و در ارامش گپی بزنید و خاطرات خوب خود را مرور کنید.

منوی کافه قندون دارای سه بخش است. یکی نوشیدنی های همیشه خنک و  کوکتل های دوست داشتنی که شامل آیس آمریکانو، آفوگاتو، آیس لاته و آیس کارامل کافی، کوکتل استوایی، کوکتل آفریقایی و .... می باشد. یک بخش دیگر منو نوشیدنی های گرم و دلپذیر این کافه است. بیشتر نوشیدنی های گرم کافه قندون با خانواده دوست داشتنی قهوه از تبار بریستوت ایتالیا است که شامل اسپرسو، کاپوچینو مخصوص، لاته و.... می شود و اگر هوس دمنوش و چای کرده اید دمنوش های طعم دارد و لب سوز کافه قندون یپ پیشنهاد جذاب برای شماست.

کافه قندون گنجایش 30 نفر را دارد، از شما حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده دریافت نمی کند، اینترنت دارد، جای پارک به راحتی در اطراف این کافه پیدا می شود. اگر در گیشا زندگی می کنید و یا به دنبال کافه مناسبی برای خود می گردید، کافه قندون می تواند به راحتی به پاتوق شما تبدیل شود.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید