آرایشگاه سحر***

محله فردوس

محدوده

88

پیشنهاد فروخته شده

تخفیفان

درحال حاضر در این دسته‌بندی پیشنهاد فعالی وجود ندارد

درباره آرایشگاه سحر***

سالن زیبایی سحر یکی از سالن های منطقه بلوار فردوس شرق است که تمامی خدمات مورد نیاز شما را به بهترین شکل انجام می دهد و همچنین دارای کادر مجرب و حرفه ای است.

اگر بخواهیم یک جمله راجع به سالن زیبایی سحر بگوییم ، میتوان گفت:  ارائه خدمات آرایشی و زیبایی به بانوان تهران با سطح کیفی مطلوب در فضایی سرشار از آرامش و به گونه ای متفاوت و متمایز.

تلاش سالن زیبایی سحر در کنار بالا بردن کیفیت خدمات و جلب رضایت مشتری , افزایش آگاهی و اطلاعات شما عزیزان در تمامی زمینه های آرایش و پیرایشی می باشد .
سالن زیبایی سحر دارای بخش های تخصصی مجزا بوده و پاسخگو نیازهای شما در ساعات مختلف می باشند . یکی از خدمات این سالن زیبایی : میکروپیگمنتیشن است که طرفدارهای زیادی دارد.

میکروپیگمنتیشن برای بازسازی طبیعی، متعادل‌سازی و جلوه بخشیدن به چهره استفاده می‌شود که نتیجه زیبایی بیشتر چهره در طولانی مدت را به ارمغان می‌آورد. میکروپیگمنتیشن روشی مشابه تاتو است که به شکل سنتی انجام می شود ، با این تفاوت که در این روش، رنگ مانند دانه‌های مو و در جهت رویش موهای ابرو روی پوست می‌نشیند و تفاوت آن با تاتوهای قدیمی این است که دیگر یک کادر پررنگ و ناجور وجود ندارد.
برای رسیدن به سالن زیبایی سحر ، باید به سمت بلوار فردوس شرق  رفته ، نبش رامین ، سالن زیبایی سحر را پیدا خواهید کرد.

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

0
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

با هماهنگی

روزهای سرویس‌دهی :

با هماهنگی

آدرس :

بلوار فردوس شرق ، نبش رامین

لطفا خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید