ثبت آگهی

مجموعه تفریحی توریستی چالیدره

3 امتیاز 64 رأی
طرقبه كيلومتر ٢ جاده نقندرمجموعه تفريحي گردشگري چاليدره
تلفن تماس : ۳۸۴۷۴۰۲۰
از ساعت ۹:۳۰ الی ۱ بامداد

درباره مجموعه تفریحی توریستی چالیدره

مجموعه های تفریحی تورسیتی امروزه طرفدارهای زیادی پیدا کرده است چرا که هم در بهترین نقطه شهر واقع شده اند و از مناظر زیبایی تشکیل شده ، همچنین دارای خدمات متنوعی برای گذراندن یک روز کامل است . مجموعه تفریحی توریستی چالیدره هم یکی از مجموعه های تفریحی بسیار مهم در شهر مشهد مقدس است که توریست های مختلفی از سرتاسر جهان سالانه از این مجموعه دیدن می کنند.  مجموعه ای که در بهترین نقطه مشهد واقع شده که از همه نظر یک مجموعه تفریحی توریستی کامل به حساب می آید .

مجموعه تفریحی توریستی چالیدره خدمات متنوعی برای مراجعه کننده ها فراهم کرده است که از جمله این خدمات می توان به تفریحات آبی ، بانجی جامپینگ ، رستوران ، دریاچه ، تلی سیژ و ... اشاره کرد که می تواند آخر هفته خوبی را برای شما در کنار عزیزان و یا دوستانتان رقم بزند.
مجموعه تفریحی توریستی چالیدره  با ارتفاع حدود ۱۴۰۰ متری از دریا به وسیله‌ی رودخانه‌ی جاغرق پر می‌شود که از نظر آب و هوایی و مناظر طبیعی یکی از بی نقص ترین مجموعه های تفریحی توریستی است .

توصیه ما این است که با حضور در مجموعه تفریحی توریستی چالیدره  اوقات خوشی را همراه با شادی و تفریح سپری کنید.

برای رسیدن به مجموعه تفریحی توریستی چالیدره باید به سمت طرقبه آمده ، در كيلومتر ٢ جاده نقندر ، مجموعه تفریحی توریستی چالیدره را خواهید یافت. 

این مجموعه به تازگی ورزش بانجی جامپینگ نیز راه اندازی کرده است. بانجی جامپینگ یکی از مهیج ترین ورزش هاست که فقط یک دل شیر می خواهد و بس ! پرش از ارتفاع و پایین آمدن ثانیه ای به سمت زمین آدرنالین شما را بالا می برد.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید