ثبت آگهی

مجتمع فنی بارمان ایران

میدان پونک،‌ خیابان میرزا بابایی، خیابان عدل شمالی، جنب پارک ترافیک، پلاک ۳۷
تلفن تماس : ۴۶۰۴۸۴۹۲-۴۴۴۵۷۸۷۶
با هماهنگی

درباره مجتمع فنی بارمان ایران

این روزها با توجه به افزایش تعداد متقاضیان برای ورود به بازار کار و کسب شغلی خوب و پر درآمد، نیاز به آموختن مهارت ها و دانش های مختلف بیش از گذشته حس می شود. در این بازار داغ رقابت برای کسب شغل مناسب برنده کسی است که توانمندی های خود را افزایش دهد و از این طریق از سایر رقبای خود پیشی بگیرد و نسبت به آن ها امتیاز و برتری قابل توجهی داشته باشد.

از سوی دیگر با توجه به این که این روزها تقریبا تمامی مشاغل با کامپیوتر و اینترنت و نرم افزارهای مختلف سر و کار دارند واجب است که هر فردی حداقل نرم افزارهای کاربردی و مهم مانند اکسل، ورد، فتوشاپ، اتوکد و... را آموزش ببیند تا با قدرت وارد بازار کار شود و در شغل خود پیشرفت کند و برای خود درآمد زایی کند.

پیدا کردن و اعتماد به آموزشگاهی که با صرف هزینه ای کم و به خوبی و با جدیدترین متدهای روز این مباحث را به شما آموزش دهد کار سختی نیست، ما به شما مجتمع فنی بارمان ایران را پیشنهاد می دهیم که با سابقه ای درخشان در امر آموزش و بهره گیری از اساتید باتجربه می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید