ثبت آگهی

کاپ لند

سهروردی ، خیابان خرمشهر ، خیابان آپادانا ، خیابان نیلوفر ( عشقیار ) ، نبش خیابان دوازده
تلفن تماس : 88758263
۱۱ الی ۲۴

درباره کاپ لند

کاپ لند یکی از آن کافه های خلاق و خوب تهران است و محصولاتی را ارائه می دهد که علاوه بر ظاهر جذاب و هیجان انگیزی که دارند دارای طعم و بوی فوق العاده نیز هستند. کاپ لند دارای منوی متنوعی است که در آن برای هر ذائقه و سلیقه ای چیزی مناسب پیدا می شود که آنجا را به یک مکان همیشگی و پرطرفدار تبدیل کرده است .  کاپ لند دارای طعم های بی نظیری است که هرگز از رفتن به آنجا پشیمان نخواهید شد و تجربه ای فوق العاده برای شما خواهد بود . کافی است یک بار مهمان کاپ لند باشید تا همراه همیشگی این کافه خوب در خیابان سهروردی شوید.

در کاپ لند می توانید انواع قهوه، نوشیدنی های سرد، اسپشیال چاکلت، آب میوه های طبیعی و بلاخر کیک و وافل های ویژه را نوش جان کنید. کاپ لند وافل یکی از خوراکی های هیجان انگیز و خوشمزه است که طعم ماندگار آن زیر زبانتان می ماند. در کاپ لند می توانید خوش طعم و عطر ترین کافه ها را نوش جان کنید. امتحان کردن شیک های کاپ لند نیز خالی از لطف نیست و اگر هوس عصرانه کرده اید پنینی بوقلمون و پنینی گوشت گوساله یا هات چیپس کاپ لند  می تواند اشتهای شما را به وجد بیاورد.

در کاپ لند از شما حق سرویس و یا مالیات بر ارزش افزوده اخذ نمی شود جای پارک آسان در حوالی این کافه دسترسی به کاپ لند را آسان تر از همیشه کرده است.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید