ثبت آگهی

مطب تخصصی پوست و موی نبض

فرمانیه، نارنجستان هفتم، پلاک ۲۱ ، واحد ۶
تلفن تماس : 26۴۵۴۲۶۳
از ساعت ۱۰ الی ۱۸

درباره مطب تخصصی پوست و موی نبض

مطب تخصصی پوست و موی نبض در فرمانیه تهران یک مرکز عالی با دستگاه پیشرفته برای رفع موهای زائد صورت و بدن است. مطب تخصصی پوست و موی نبض با استفاده از دستگاه لیزر تلفیقی الکساندرایت و ND YAG و آخرین تکنولوژی 2016 به راحتی شما را از شر موهای زائد  خلاص می کند. این دستگاه با ادغام دو طول موج  لیزر پالس بلند الکساندرایت و لیزر Nd: Yag باعث سرعت بخشی به فرآیند درمان موهای زائد می شود. این دستگاه برای هرگونه پوست حتی پوست های برنزه و تیره مناسب می باشد. قدرت این دستگاه آن قدر زیاد است که شما می توانید تاثیرات درمان را بلافاصله پس از اتمام اولین جلسه لیزر مشاهده کنید.  این دستگاه با کولینگ بسیار قوی 40 درجه و بدون نیاز به بی حسی لایه های زیرین پوست را هم به سادگی خنک می کند و این خنک کنندگی باعث می شود تا این لیزر بهترین انتخاب برای لیزر بیکینی، لیزر صورت و به طور کلی لیزر بدن باشد. این دستگاه فواید دیگری نیز دارد و به بهبود روشنی و شفافیت پوست شما کمک شایانی می کند.

در مطب تخصصی پوست و موی نبض ابتدا  توسط متخصص پوست و مو با برد تخصصی ویزیت شده و بهترین روش درمان برای شما در نظر گرفته می شود.

 

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید