مطب میست

سعادت آباد ، کوی فراز ، شهرک بوعلی ، فاز ۴ ، بلوک ۴۰۴ ، طبقه ۵ ، واحد ۲۱
تلفن تماس : 22120781
با هماهنگی

درباره مطب میست

این روزها رفع موهای زائد ذهن بسیاری از ما را به خود مشغول کرده است و در بسیاری از کلینیک ها و مطب ها لیزر درمانی انجام می شود، ولی انتخاب از بین این مراکز آسان نیست و با توجه به اهمیت بالای این درمان باید به جایی مرکزی مطمئن مراجعه کنید.

مطب دکتر مرضیه محب علی یکی از بهترین مراکز برای لیزر درمانی می باشد. خدمات این مرکز صرفا به لیزر دفع موهای زائد مربوط نمی شود و شامل کربوکسی تراپی، میکرودرم و... نیز می باشد. لیزر موهای زائد در مطب دکتر مرضیه محب علی با دستگاه elight با سیستم shr  انجام می گیرد که یکی از پیشرفته ترین و بهترین دستگاه های لیزر در نوع خود می باشد. لیزر ایلایت یکی از پرطرفدارترین لیزر موهای زائد در ایران نیز است و دلیل آن قابل تنظیم بودن طول موج و میزان انرژی است که می تواند هر نوع موی زائدی را بر روی هر نوع پوستی حتی پوست های تیره و برنزه از بین ببرد. کولینگ و خنک کننده قوی این دستگاه نیز می تواند آرامش را برای شما در حین لیزر درمانی فراهم کند و باعث شود شما احساس درد نکنید. لیزر ایلایت با تمام این ویژگی ها بهترین انتخاب برای رفع دائمی موهای زائد حتی موهای کرکی است و باعث می شود از همان جلسات اول نتایج مطلوبی به دست آورید.

در مطب دکتر محب علی در محیطی کاملا آرام و بهداشتی با قیمتی استثنایی این امکان برای شما فراهم شده است.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 70 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه

سعادت آباد منطقه ای که زمانی باغ خرگوش ها بود. همه مناطق تهران، یک داستان و پیشینه دارند که اگر آن را بدانید حتی قدم زدن در آن محله هم برایتان جذاب خواهد شد. سعادت آباد هم از آن دست مناطق است. سعادت آباد پیشتر با عنوان سادات آباد شناخته می شد چرا که گروهی که زمین های آنجا را آباد کرده بودند همگی سید بودند. قبل از ساخت زندان اوین، محل پرورش خرگوش بود و شاید برایتان جالب باشد که بدانید عمر زیادی از ساخت و سازهای سعادت آباد نمی گذرد و مدت زمان زیادی زمین های این منطقه خالی از سکنه بود. اما امروزه به منطقه ای مرفه نشین با انواع امکانات مختلف تبدیل شده است. سعادت آباد از شمال با یادگار امام تلاقی دارد و از جنوب با خیابان سرو. خیابان سرو یکی از مهمترین خیابان های سعادت آباد است که سر راه قدیمی ترین میدان منطقه یعنی میدان کاج قرار گرفته است. داخل این خیابان تقریبا هر چیزی که بخواهید پیدا می کنید. از مرکز ماساژ حرفه ای مثل آریانا گرفته تا آتلیه عکاسی و آرایشگاه های زنانه. دیگر رستوران های معروف مانند رستوران بین المللی شاین  و باشگاه های  ورزشی حرفه ای که جای خود را دارند. هرچه به سمت شرق حرکت کنید به دو خیابان مهم دیگر یعنی علامه جنوبی و شمالی نزدیک می شوید که بافت مسکونی و وجود دانشکده باعث شده تا از کافه های خوبی مثل کاپ آپ بهره مند باشد که احساس آرامش دلپذیری به شما می دهد. اما یکی دیگر از محاسن سعادت آباد حضور بیمارستان عرفان و مراکز پزشکی زیبایی متخصص در این منطقه است که باعث شده تا پزشکان بسیاری در این منطقه مطب داشته باشند. این بار که در سعادت آباد بودید، با نگاهی دیگر به آن نگاه کنید و از بودن در آنجا لذت ببرید.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید