ثبت آگهی

باشگاه بولینگ پردیس

4.4 امتیاز 183 رأی
حکیم نظامی سه راه حکیم نظامی- ابتدای خیابان صفه-باشگاه بولینگ پردیس
تلفن تماس : 36256250-36201979
۱۵ الی ۲۳

درباره باشگاه بولینگ پردیس

بازی بولینگ یک ورزش نشاط آور و سرگرم کننده است که برای ساعتی شما را سرگرم می کند و هیجان انداختن اشیائی به نام میله بیاندازید . بازی بولینگ دست جمعی انجام می شود که هم هیجان و رقابت بازی را زیاد می کند و هم لذت داشتن یک روز به یادماندنی را در کنار عزیزان و دوستانتان را برای شما می سازد .
یکی از باشگاه هایی که این بازی سرگرم کننده را دارد ، باشگاه بولینگ پردیس که دارای ده لاین بازی است که همه از روی استانداردهای محل بازی و نورپردازی کامل و زیبای این باشگاه است .
باشگاه بولینگ پردیس از لحاظ مدرن بودن و کیفیت ساخت و تکنولوژی و لاین هایی که دارد با بقیه باشگاه های بولینگ شهر اصفهان رقابت می کند و از همه آن ها بالاتر است . این باشگاه از نوع اتوماتيک همراه باسيستم امتيازدهی خودکار و دارای مکانيزم توپ برگردان اتوماتيک است که بـا استانـداردهای جهانـی ، مطابـقت دارد.
باشگاه بولینگ پردیس از نظر محوطه سازی و رنگ آمیزی یک مکان تفریحی پرطرفدار برای علاقمندان به این بازی به شمار می آید.
بازی بولینگ در کنار خانواده و یا دوستان را می توانید به عنوان یک برنامه خوب در برنامه هفتگی خود قرار دهید و شادمانی خود را در کنار عزیزانتان چند برابر کنید .

برای رسیدن به باشگاه بولینگ پردیس باید به سمت سه راه حکیم نظامی آمده ، ابتدای خیابان صفه ، باشگاه بولینگ پردیس را خواهید یافت

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 11 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه
بهترین تخفیفان‌های رستوران و کافی شاپ, سلامتی و پزشکی, تفریحی و ورزشی, زیبایی و آرایشی, هنر و تئاتر, آموزش, خدمات, تور و سفر, کالا در حکیم نظامی را پیدا کنید.
بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید