باشگاه بولینگ پردیس

3.8

حکیم نظامی

محدوده

5936

پیشنهاد فروخته شده

تخفیفان

درحال حاضر در این دسته‌بندی پیشنهاد فعالی وجود ندارد

درباره باشگاه بولینگ پردیس

بازی بولینگ یک ورزش نشاط آور و سرگرم کننده است که برای ساعتی شما را سرگرم می کند و هیجان انداختن اشیائی به نام میله بیاندازید . بازی بولینگ دست جمعی انجام می شود که هم هیجان و رقابت بازی را زیاد می کند و هم لذت داشتن یک روز به یادماندنی را در کنار عزیزان و دوستانتان را برای شما می سازد .
یکی از باشگاه هایی که این بازی سرگرم کننده را دارد ، باشگاه بولینگ پردیس که دارای ده لاین بازی است که همه از روی استانداردهای محل بازی و نورپردازی کامل و زیبای این باشگاه است .
باشگاه بولینگ پردیس از لحاظ مدرن بودن و کیفیت ساخت و تکنولوژی و لاین هایی که دارد با بقیه باشگاه های بولینگ شهر اصفهان رقابت می کند و از همه آن ها بالاتر است . این باشگاه از نوع اتوماتيک همراه باسيستم امتيازدهی خودکار و دارای مکانيزم توپ برگردان اتوماتيک است که بـا استانـداردهای جهانـی ، مطابـقت دارد.
باشگاه بولینگ پردیس از نظر محوطه سازی و رنگ آمیزی یک مکان تفریحی پرطرفدار برای علاقمندان به این بازی به شمار می آید.
بازی بولینگ در کنار خانواده و یا دوستان را می توانید به عنوان یک برنامه خوب در برنامه هفتگی خود قرار دهید و شادمانی خود را در کنار عزیزانتان چند برابر کنید .

برای رسیدن به باشگاه بولینگ پردیس باید به سمت سه راه حکیم نظامی آمده ، ابتدای خیابان صفه ، باشگاه بولینگ پردیس را خواهید یافت

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

3.8
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

۱۵ الی ۲۳

روزهای سرویس‌دهی :

شنبه تا چهارشنبه

آدرس :

سه راه حکیم نظامی- ابتدای خیابان صفه-باشگاه بولینگ پردیس

لطفا خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید