مطب دکتر مهری مهراد

زعفرانیه ،‌ مقدس اردبیلی ،‌بین پسیان و میدان الف ، پلاک ۱۰۰ ، طبقه اول
تلفن تماس : ۲۲۰۳۸۶۸۰
۱۰:۳۰ الی ۱۳:۳۰

درباره مطب دکتر مهری مهراد

اگر بدون نیاز به جراحی به دنبال جوانسازی پوست خود هستید ، مطب دکتر مهری مهراد را به شما توصیه می کنیم . مطب دکتر مهری مهراد واقع در خیابان مقدس اردبیلی است که دسترسی به آن راحت می باشد.
در این مطب با استفاده از روش فرکشنال که جدیدترین روش جوانسازی پوست به شمار می رود ، چروک های پوستی و چین و چروک اطراف چشم از بین رفته و ظاهر زیبایی را به شما ارزانی می بخشد.
از روش فرکشنال rf  همچنین برای بالا بردن ابرو و درمان افتادگی پوست استفاده می شود .
در مطب دکتر مهری مهراد خدمات متنوع دیگری از جمله : درمان ترک های پوستی ، درمان جای زخم های عمیق ، سفت کردن غبغب ، سفت کردم پوست ناحیه گردن، دمان استعارهای ناشی از آکند و ... ارائه می شود که هر کدام در نوبه خود به زیبایی هر چه بیشتر شما کمک میکند .
مطب دکتر مهری مهراد مختص بانوان بوده و زیر نظر کادر مجرب با دارا بودن مجوز از مراجع ذی صلاح به ارائه خدمات زیبایی پوست می پردازند.
برای رسیدن به مطب دکتر مهری مهراد ، باید به سمت خیابان زعفرانیه آمده ، در خیابان مقدس اردبیلی  ، بین پسیان و میدان الف ، پلاک 100 ، مطب دکتر مهری مهراد  را پیدا خواهید کرد.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

دکتر منوچهر ستوده درباره وجه تسمیه زعفرانیه می­گوید: اراضی زعفرانیه هدیه­ای بوده که محمد شاه قاجار آن را به کنیز خود، زعفران باجی، داده  بود. به همین دلیل این محله به زعفرانیه مشهور شد. زعفرانیه تا قبل از اینکه رضا شاه کاخ معروف سعدآباد را در آن بسازد، به صورت زمین­های کشاورزی بوده و چندان در بافت شهری تهران به حساب نمی­آمده است. روستای اسد­آباد سکونت­گاهی قدیمی در این منطقه بوده که هنوز هم می­توان در برخی خیابان­های آن بافت روستایی و قدیمی را مشاهده کرد. پایه گذاران اولیه زعفرانیه را می­توان اقوام زارعی و باقری که از نائین اصفهان به اینجا مهاجرت کردند، دانست. زعفرانیه امروزی را پنج محله کوچک­ترتشکیل می­دهد: مقدس اردبيلي، آصف، اسدآباد، زال زر و پسيان. زمانی زعفرانیه پوشیده از باغ­ها و درختان سر به فلک کشیده بود که امروزه دیگر خبری از آن­ها نیست. از معروفترین باغ­های تهران می­توان به باغ زند کریمی، باغ خانم مروان، باغ حاجی کلاهی، و باغ خیامی  که در این محله قرار داشتند اشاره کرد؛ اما متاسفانه امروزه فقط باغ خیامی توانسته تا حدودی سرپا بماند. به جای درختان بلند، برج­ها و مجتمع­های سیمانی خودنمایی می­کنند. آب و هوای معتدل و کوهستانی و همجواری با کاخ سعد­آباد و وجود سفارت­خانه­های كشورهاي آفريقاي جنوبي، برزيل، اسلواكي، چك و يمن زعفرانیه را به یکی از گران­قیمت­ترین مناطق تهران تبدیل کرده است. هم­پای برج­های مسکونی لوکس و گران­قیمت، برج­های تجاری و مغازه­های لوکس نیز رشد کرده­اند. تعدادی ازرستوران­های لوکس تهران،کافی شاپ­های دنج، آموزشگاه­های موسیقی، آرایشگاه­های معروف زنانه، کارگاه­های آموزشی و مراکز ماساژ در محدوده این محله تاسیس شده ­اند. مشکل اصلی ساکنان محل ترافیک است. اکثرکوچه­ها و خیابان­های محله بن بست و باریک است به همین دلیل در بعضی از مواقع شبانه روز ترافیک سنگینی را مشاهده می­کنیم. همین بن بست بودن باعث شده که دسترسی به محل نیز کمی محدود باشد. وجود یک خط رفت و برگشت از اسدآباد به تجریش و عبور تاکسی­های ولنجک از خیابان آصف تنها امکان دسترسی ساکنان برای ورود و خروج به محل دانست.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید