ثبت آگهی

مطب دکتر حسینیان

سعادت آباد ، بین سرو غربی و شهرداری، خیابان شکوفه، کوچه جوی پا ساختمان صنوبر، طبقه همکف
تلفن تماس : ۲۲۳۴۴۷۳۰ - ۲۲۳۴۴۷۸۱
با هماهنگی قبلی

درباره مطب دکتر حسینیان

اگر به دنبال شادابی پوست خود هستید ، مطب دکتر حسینیان انتخاب خوبی برای شما است که خدمات متفاوتی را برای شادابی و زیبایی پوست به مشتریان خود ارائه می دهد . این خدمات عبارتند از : میکرودرم و هیدرودرم ، میکرونیدلینگ ، RF کویتیشن و ..
.
مطب دکتر حسینیان دارای مجوز از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی است که خدمات فوق به بانوان و آقایان ارائه می شود و شما می توانید با پرداخت قیمت اندکی از خدمات مطب دکتر حسینیان بهره مند شوید .

مطب دکتر حسینیان دارای محیطی شاد و آرامش بخش است که شما را از داشتن استرسی دور می سازد .

کادر مجرب مطب دکتر حسینیان تمای سعی خود را کرده اند تا لبخند رضایت را بر لبان شما عزیزان بنشانند .

داشتن پوستی زیبا و فوق العاده دیگر رویا نیست ؛ در مطب دکتر حسینیان رویای شما تعبیر می گردد.

برای رسیدن به مطب دکتر حسینیان ، باید به سمت خیابان سعادت آباد آمده ، بین سرو غربی و شهرداری، خیابان شکوفه، در ساختمان صنوبر، ، مطب دکتر حسینیان را پیدا خواهید کرد.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 88 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه

سعادت آباد منطقه ای که زمانی باغ خرگوش ها بود. همه مناطق تهران، یک داستان و پیشینه دارند که اگر آن را بدانید حتی قدم زدن در آن محله هم برایتان جذاب خواهد شد. سعادت آباد هم از آن دست مناطق است. سعادت آباد پیشتر با عنوان سادات آباد شناخته می شد چرا که گروهی که زمین های آنجا را آباد کرده بودند همگی سید بودند. قبل از ساخت زندان اوین، محل پرورش خرگوش بود و شاید برایتان جالب باشد که بدانید عمر زیادی از ساخت و سازهای سعادت آباد نمی گذرد و مدت زمان زیادی زمین های این منطقه خالی از سکنه بود. اما امروزه به منطقه ای مرفه نشین با انواع امکانات مختلف تبدیل شده است. سعادت آباد از شمال با یادگار امام تلاقی دارد و از جنوب با خیابان سرو. خیابان سرو یکی از مهمترین خیابان های سعادت آباد است که سر راه قدیمی ترین میدان منطقه یعنی میدان کاج قرار گرفته است. داخل این خیابان تقریبا هر چیزی که بخواهید پیدا می کنید. از مرکز ماساژ حرفه ای مثل آریانا گرفته تا آتلیه عکاسی و آرایشگاه های زنانه. دیگر رستوران های معروف مانند رستوران بین المللی شاین  و باشگاه های  ورزشی حرفه ای که جای خود را دارند. هرچه به سمت شرق حرکت کنید به دو خیابان مهم دیگر یعنی علامه جنوبی و شمالی نزدیک می شوید که بافت مسکونی و وجود دانشکده باعث شده تا از کافه های خوبی مثل کاپ آپ بهره مند باشد که احساس آرامش دلپذیری به شما می دهد. اما یکی دیگر از محاسن سعادت آباد حضور بیمارستان عرفان و مراکز پزشکی زیبایی متخصص در این منطقه است که باعث شده تا پزشکان بسیاری در این منطقه مطب داشته باشند. این بار که در سعادت آباد بودید، با نگاهی دیگر به آن نگاه کنید و از بودن در آنجا لذت ببرید.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید