کلینیک تخصصی پوست و موی فروغ طب سحر

جنت آباد

محدوده

101

پیشنهاد فروخته شده

تخفیفان

درحال حاضر در این دسته‌بندی پیشنهاد فعالی وجود ندارد

درباره کلینیک تخصصی پوست و موی فروغ طب سحر

کلینیک تخصصی پوست و موی فروغ طب سحر براساس پروتکل‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و اهداف تعریف شده، فعالیت خود را آغاز نموده است.

به‌کارگیری مجرب‌ترین متخصصین پوست و مو، بهره‌مندی از آخرین استانداردهای علمی و نیز استفاده از بهترین مواد و تجهیزات را سرلوحه خود قرار داده است تا زیبایی را به شما ارائه نماید. البته هر انسانی زیباست چرا که مخلوق خداوند است؛ ولی ما اگر اندک کاستی هم وجود داشته باشد در خدمت شما هستیم. باور مجموعه آن است که کیفیت و نتیجه مورد دلخواه بیمار، رمز موفقیت کلینیک تخصصی پوست و موی فروغ طب سحر خواهد بود.

در این کلینیک شما می توانید از خدمات لیزر موهای زائد استفاده کنید. لیزر موهای زائد در این کلینیک توسط پیشرفته ترین لیزر الکساندرایت انجام می شود.  لیزر موهای زائد الکساندرایت بهترین دستگاه برای کسانی است که دارای موهای زائد سیاه و زخیم و پوستی روشن هستند. افرادی که دارای پوست سبزه نیز هستند می توانند از این دستگاه استفاده کنند زیرا تنظیمات دستگاه قابل تغییر هستند به راحتی می توان طول موج دستگاه را تغییر داد. لیزر الکساندرایت دارای بهترین سیستم خنک کننده با بالاترین استاندارند ایمین در بین سایر دستگاه های لیزر موهای زائد را دارد و به همین دلیل این لیزر یکی از مناسب ترین دستگاه ها برای لیزر بیکینی، لیزر صورت و کلا لیزر بدن می باشد.

 

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

0
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

با هماهنگی

روزهای سرویس‌دهی :

با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

آدرس :

جنت آباد جنوبی، کوچه چهارم، پلاک۵۱

لطفا خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید