ثبت آگهی

نانو کارواش تجریش

تجریش تجريش - دزاشيب - جنب شهرداری منطقه ١
تلفن تماس : ۲۲۶۳۱۸۰۰
با هماهنگی

درباره نانو کارواش تجریش

هر خودرویی در طول چرخه عمر خود نیاز به نگهداری مناسب دارد تا اگر تصادفات و اتفاقات پیش‌بینی‌نشده را در نظر نگیريم ، میزان فرسایش آن در اثر شرایط و عوامل طبیعی متفاوت به کم‌ترین مقدار خود کاهش پیدا کند یا به عبارت عامیانه‌تر خودرو ظاهر و چهره خود را حفظ کرده باشد. استفاده از انواع پولیش و واکس یکی از بهترین بازدارنده‌های بروز چنین مشکلاتی در بدنه خودرو هستند که در هنگام فروش نیز به عنوان یک عامل تحریک‌ پذیر و مشوق در ترغیب فرد به خرید خودروی شما باشد.

درست است که واکس و پولیش خودرو هر دو با هدف ایجاد ظاهری تمیز زیبا مورد استفاده قرار می‌گیرند، اما تفاوت هایی نیز دارند. درواقع واکس زدن یعنی یک لایه محافظ روی رنگ خودرو ایجاد می‌کنید ، ولی پولیش کردن یعنی یک لایه بسیار نازک از رنگ خودرو را برمی‌دارد. پس درست این است که واکس زدن خودرو بعد از پولیش استفاده می‌شود تا از رنگ جدید محافظت کند.

در کارواش تجریش نگران زیبایی خودروی خود نباشید... نیروهای ما به خوبی از پس آن بر می آیند.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 9 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه

در انتهای شمالی بلندترین خیابان خاورمیانه، خیابان ولیعصر، میدانی قدیمی به نام تجریش وجود دارد. میدانی که مرکزیت محله­ای به همین نام را دارد. هزار سال پیش تجریش، طجرشت نام داشت؛ روستای کوچکی که سلطان طغرل سلجوقی در آنجا از دنیا رفت. قرن­ها بعد که سلسله قاجاریان حکومت را در دست گرفتند تجریش به عنوان منطقه­ای خوش آب و هوا مورد توجه سلاطین و درباریان قاجاری قرار گرفت و امارت­ها و باغ­های بسیاری در آن بنا شد. وجود بقعه امامزاده صالح  بن موسی کاظم برادر امام هشتم هم در رونق و پیشرفت این محله بی تاثیر نبوده است.اما از دوران شکوه آن روزها تنها اثر باقی مانده بازار و چند خانه خشتی است. امروزه بیشتر خانه­ ها و کوچه­ باغ­های این محله تبدیل به برج­های بلند و لوکس شده­اند و شکل و ترکیب قدیمی آن که شبیه به روستای ماسوله بوده است دیگر در هیچ کجای آن مشاهده نمیشود. تجریش مرکز شمیران امروزی است و وجود مراکز تجاری و مذهبی معروف ، آن را به یکی از مشهورترین محلات شهر تهران تبدیل کرده است. در عوض باغ­ها و عمارت­های قدیمی، امروز مجموعه­ای از رستوران­ ها و کافه رستوران های دنج و مراکز تفریحی و ورزشی و خرید در گوشه و کنار تجریش خودنمایی می­کند. امام زاده صالح، بازار و تکیه، مراکز خرید بزرگی همچون تندیس، قائم، البرز و میری را می­توان از اماکن دیدنی و شلوغ تجریش نام برد. وجود این مراکز و آب و هوای معتدل و کوهستانی، تجریش را به یکی از مقاصد گردشگری تهران تبدیل کرده است. در قدیم راه­های دسترسی به تجریش چند راه خاکی بود که اصلی­ترین آن­ها راه شوسه­ای بوده که خیابان شریعتی امروز است. امروزه به خاطر مرکزیت تجاری و مذهبی، تجریش مسیرهای دسترسی متفاوتی دارد. خیابان شریعتی؛ ولیعصر، و در سال­های اخیر مترو را می­توان از اصلی ترین مسیر­های دسترسی به آن به حساب آورد. 

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید