ثبت آگهی

رستوران فرندز

استاد معین ابتدای خیابان استاد معین - معین مال
تلفن تماس : ۶۶۰۷۷۴۵۳
۱۲ الی ۲۲

درباره رستوران فرندز

دوستان حقیقی فراموش نشدنی هستند.  این شعار رستوران فرندز در فودکورت معین مال است. رستوران فرندز با رعایت کامل اصول بهداشتی اقدام به ارائه انواع کباب ها و غذاهای خوشمزه ایرانی با بهترین کیفیت می کند تا خاطر شما را از صرف یک غذای سالم و با کیفیت جمع کند. کباب های ۴۵ سانتی رستوران فرندز افسانه نیست. اگر در رستوران فرندز از این کباب ها بگذرید احتمال بسیار زیاد به یکی از حسرت های اساسی شما در روزهای بعد تبدیل خواهد شد و همیشه در ذهن شما می ماند که چرا از این غذای غول آسای خوشمزه گذشته اید.

البته رستوران فرندز فقط به کباب ختم نمی شود و شما می توانید انواع خورشت و وعده های خانگی و پلو را نیز از این رستوران سفارش دهید. شما می توانید از انواع غذاهای ایرانی مانند خوارک مرغ، خورشت فسنجان، خورش کرفس، لوبیا پلو، میراز قاسمی، کوفته تبریزی، کتلت و ... را در این رستوران سفارش دهید و لذت ببرید. طعم تمامی غذاهای این رستوران خانگی و بسیار خوشمزه است.

رستوران فرندز دارای سالاد بار با سس های مخصوص نیز می باشد که تمامی سالاد ها به صورت روزانه و با بهترین مواد اولیه تهیه می شوند.

این رستوران در فودکورت معین مال واقع شده است و با 80 نفر ظرفیت آماده پذیرایی از شماست. این حق رستوران حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده دریافت نمی کند و شما می توانید وسیله نقلیه خود را در پارکینگ اختصاصی معین مال پارک کنید. رستوران فرندز در فودکورت معین مال پیشنهاد مناسب برای روز های شلوغ بعد از خرید است که انرژی زیادی برای ادامه روز احتیاج دارید...

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید