مطب دکتر جعفری

انتهای نواب شهرک شریعتی بعد از سه راه شریعتی میدان ابوریحان
تلفن تماس : ۵۵۸۲۶۴۲۱
از ساعت ۹ الی ۱۷

درباره مطب دکتر جعفری

مطب دکتر جعفری در انتهای نواب، شهرک شریعتی آماده خدمت رسانی برای انجام کلیه خدمات پوست و زیبایی می باشد. خدمات مطب دکتر جعفری ویژه بانوان و آقایان بوده و شما می توانید از خدماتی مانند لیزر موهای زائد، خالبرداری، میکرونیدلینگ ومیکرودرم در این مطب استفاده کنید.

دستگاه لیزر موهای زائد در مطب دکتر جعفری لیزرSHR می باشد. SHR  مخفف super hair removal مي باشد و تكنولوژی جديدی برای درمان موهای زائد است. در مقايسه با بقيه ليزرها سرعت و تأثير بيشتری داشته و بعلاوه بدون درد ميباشد. در اين دستگاه شات های ليزر به طور پي در پي و پشت سر هم آزاد شده و اپراتور با تنظيم تعداد شات ها در هر ثانيه به راحتي قسمت وسيعي از بدن را با سرعت بالا ليزر ميكند به دليل طول موج بالای سيستم SHR كه در محدوده مادون قرمز ميباشد عمق نفوذ ليزر بيشتر شده و به راحتي به عمق فوليكول مو رسيده و تأثير خود را اعمال ميكند و به دليل جذب كمتر در ملانين پوست درد كمتری ايجاد ميكند واحتمال سوختگي با آن بسياركمترازليزرهای ديگر است. این دستگاه بسیار مناسب برای لیزر صورت و لیزر بیکینی است زیرا این دستگاه با کولینگ بسیار قوی  كه دماي ان بين منفی یک و منفی پنج متغير است ( مراجعه كننده احساس ميكند تكه يخ بر روي پوستش كشيده ميشود) باعث بي حسي موضعي ميشود و مراجعه كننده كوچك ترين درد و یا سوختگی احساس نميكند.

در مطب دکتر جعفری زیبایی و جوانی خود را دوباره بدست آورید

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید