گروه پزشکی سحر

خیابان ملاصدرا، روبروی بیمارستان بقیه الله، پلاک ۲۰۷، واحد ۱۶
تلفن تماس : ۸۸۰۵۲۵۷۷ - ۸۸۰۵۲۵۷۸
با هماهنگی قبلی

درباره گروه پزشکی سحر

مرکز لیزر موهای زائد گروه پزشکی سحر واقع در خیابان ملاصدرا ، با ارائه خدمات جوانسازی پوست با لیفت نخ ، لیزر موهای زائد ، بوتاکس ، پاپ اسمیر و .. در خدمت شما عزیزان است.

گروه پزشکی سحر با استفاده از تکنولوژی پرقدرت لیزر موهای زائد با دستگاه elight لطافت پوست خود را به شما باز می گرداند و از همان جلسه اول نتیجه مطلوب لیزر قابل مشاهده می گردد .
از جمله خصوصیات منحصر به فرد دستگاه های لیزر موهای زائد گروه پزشکی سحر  قابلیت تنظیم طول موج و میزان انرژی لیزر موهای زائد است که بدون درد و سوزش با خنک کننده بسیار قوی عملیات رفع موهای زائد را به خوبی پیش می برد . این دستگاه ها از چنان دقت و ظرافتی برخوردار است که حتی موهای کرکی را نیز بدون عوارض رفع می نماید . ضمن اینکه کم خطرترین ، سریع ترین و موثرترین دستگاه های حال حاضر لیزر به شمار می آیند که با امکان انتخاب محل لیزر با بزرگترین سطح مقطع حتی برای انواع پوست تیره و برنده به کار می رود.

گروه پزشکی سحر با داشتن مجوز از مراجع ذی صلاح با حداقل قیمت لیزر موهای زائد برای هر جلسه در خدمت شماست.

برای رسیدن به گروه پزشکی سحر ، باید به سمت خیابان ملاصدرا آمده ، روبروی بیمارستان  بقیه الله ، گروه پزشکی سحر  را پیدا خواهید کرد.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید