ثبت آگهی

ورزشگاه شهید طوقانی

خیابان هنگام بعد از میدان الغدیر خیابان سی متری اول خیابان شهید دلواری رو به روی پارک نوفل لوشاتو
تلفن تماس : ۷۷۱۹۵۵۴۴-۰۹۱۲۱۵۹۶۳۴۴
۸ الی ۲۴

درباره ورزشگاه شهید طوقانی

در ورزشگاه شهید طوقانی مانند حرفه ای ها ورزش کنید.

ورزشگاه شهید طوقانی ، ورزشگاهی با سالن های چند منظوره فوتسال ، والیبال ، بدمینتون ، بسکتبال ، هندبال است که دارای کف پوش های مناسب و تهویه قوی می باشد .

در این سالن ها از کف پوش های ۱۴ میلیمتری استفاده کرده اند که سبب می شود ضربه زمین خوردن های هنگام ورزش هایی مانند فوتسال را جذب کند و از آسیب های هنگام بازی فوتسال جلوگیری کند . ابعاد زمین سالن ها در ورزشگاه شهید طوقانی ۴۰* ۲۳ متر است.

ورزشگاه شهید طوقانی دارای استخر هم میباشد که یکی از بهترین و معروف ترین ها رو به روی پارک نوفل لوشاتو است .استخر این ورزشگاه با مساحت 1500 متر مربع، دارای 200 عدد کمد و حوضچه آب سرد، سونای خشک و سونای بخار می باشد.

مربیان ورزشگاه شهید طوقانی ، مربیانی حرفه ای هستند که بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند و به شما به یاد می دهند که به صورت حرفه ای ورزش کنید.

برای رسیدن به ورزشگاه شهید طوقانی باید خیابان هنگام را به سمت میدان الغدیر طی کرده، اول خیابان شهید دلواری ، رو به روی پارک نوفل لوشاتو به راحتی ورزشگاه شهید طوقانی را پیدا خواهید کرد.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید