مطب دکتر میرئی

نیاوران

محدوده

1426

پیشنهاد فروخته شده

تخفیفان

درحال حاضر در این دسته‌بندی پیشنهاد فعالی وجود ندارد

درباره مطب دکتر میرئی

مطب دکتر میروی واقع در نیاوران، چهارراه فرشته، به سمت مقدسی، پلاک ۴، طبقه ۳ یکی از مراکز خوب در نیاوران برای انواع خدمات پوست و زیبایی می باشد. خدمات مطب دکتر میرئی شامل لیزر موهای زائد با دستگاه دایود، میکرودرم، هیدرودرم، کرایولیپولیز، آر اف جوانسازی پوست، کویتیشن لاغری و... می باشد.

تمامی خدمات مطب دکتر میرئی زیر نظر پزشک متخصص و مجرب و با برترین و جدیدترین تکنولوژی های 2016 صورت می گیرد.

یکی از خدمات عالی مطب دکتر میرئی لیزر موهای زائد می باشد که با استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد دایود olive صورت می گیرد. با مراجعه به مطب دکتر میرئی با یکی از جدیدترین و موثرترین تکنولوژی ها، صرف هزینه ای بسیار کم و خیالی راحت برای همیشه از شر موهای زائد خود خلاص شوید. لیزر موهای زائد دایود یکی از کم دردترین، کم خطرترین، سریعترین و موثر ترین دستگاه مختص نژاد ایرانی می باشد. دستگاه لیزر موهای زائد دایود به صورت پالسی و با طول موج های 800 یا 810 نانومترند. جذب این طول موج در ملانین تاحدی کمتر از لیزرهای الکساندرایت و یاقوت و بیشتر از  Nd، YAG، IPLها است، ولی دستگاه لیزر موهای زائد بدن و صورت دایود می‌توانند در عمق بیشتری نفوذ کنند و میزان بیشتری در فولیکول مو جذب گردند و متعاقباً اثر حرارتی و نابود کنندگی بیشتری را در مرکز فولیکول و سلولهای بنیادی رشد مو، نسبت به دستگاه لیزر موهای زائد الکساندریت ایجاد نمایند.

تخفیف های کم نظیر پوست و زیبایی مطب دکتر میرئی ویژه بانوان و آقایان ارائه می شود و شما می توانید از این تخفیف ها لذت ببرید...

 

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

0
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۹

روزهای سرویس‌دهی :

با هماهنگی

آدرس :

نیاوران، چهارراه فرشته، به سمت مقدسی، پلاک ،۴ طبقه ۳

لطفا خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید