تا

%0

تخفیف

کنفرانس یک جلسه‌ای در مدرسه مدیریت فرایند

ونک

الان بسته است

0 خرید تا امروز

0.0

0 نظر

درباره کنفرانس یک جلسه‌ای در مدرسه مدیریت فرایند

تاکنون در کشور ما این موقعیت پیش نیامده که همه علاقه‌مندان و متخصصان مدیریت فرایند دور هم جمع شوند. می خواهیم با کمک شما این گام بزرگ را برداریم. در این کنفرانس به لبه مرزهای مدیریت فرایند حرکت و مباحث جدید و فوق‌العاده‌ای ارائه شده و تجربیات موفق استقرار مدیریت فرایند در سازمان‌های ایرانی بیان پرداخته خواهد شد. کنفرانس 1 جلسه ای 29 دی ماه 1-محورهای همایش: چرخه مدیریت فرایند ارائه یک متدولوژی جدید مدیریت فرایند نقش فرایند در تحقق استراتژی های سازمان فرایند DNA است. شناسایی و معماری فرایندها (Process Discovery) رویکردهای قالب و اشتباهات رایج در معماری فرایندها نقش مدل های مرجع در استخراج معماری فرایند اشتباهات رایج در استخراج معماری فرایندها مدلسازی فرایندها BPMN – DMN - CMMN تحلیل فرایندها جایگاه واقعی تحلیل فرایندها در مدیریت فرایند Digital Innovation and Process Improvement ریسک های استقرار نرم افزارهای BPMS BPMS یا ERP فرایندکاوی پیش نیازهای فرایندکاوی ربات های نرم افزاری تجربیات موفق استقرار مدیریت فرایند در کشور (2 مورد) مرکز تحقیقات سایپا پژوهشگاه نفت ایلام سرخون فولاد علوم سبز آنسوی مدیریت فرایند ارتباط مدیریت فرایند و تحلیل کسب و کار

امکانات و ویژگی‌ها

مخاطب: بزرگسال

نوع جلسات: گروهی

جای پارک: متوسط

گروه سنی: بزرگسال

روز برگزاری دوره: 29 دی 1400

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

0
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

چهارشنبه

10:0-18:0

آدرس :

تهران، خیابان ده ونک، دانشگاه الزهرا ( س )

چگونه می توانم از تخفیف کنفرانس یک جلسه‌ای در مدرسه مدیریت فرایند استفاده کنم؟

از بین پیشنهاد های ارائه شده در همین صفحه، پیشنهاد مورد نظر را انتخاب و تعداد آن را مشخص کنید، سپس روی دکمه خرید کلیک کنید.

پیش از مراجعه به کنفرانس یک جلسه‌ای در مدرسه مدیریت فرایند باید به چه نکاتی توجه کنم؟

قبل از خرید، اطلاعات مرتبط با هر پیشنهاد را به دقت بررسی کنید. ممکن است برای استفاده از خدمات مرکز نیاز به هماهنگی قبلی وجود داشته باشد. برای این منظور از اطلاعات تماس موجود در صفحهٔ پیشنهاد استفاده کنید و راهنمایی بیش‌تر را از مرکز ارائه دهندهٔ خدمات بخواهید.

اگر مغایرتی بین اطلاعات ثبت شده در تخفیفان و خدمات دریافتی مشاهده کردم، چه کار کنم؟

چنین مواردی را از طریق پشتیبانی به ما اطلاع دهید. پس از بررسی موضوع، می‌توانید 100% مبلغ را با استفاده از شرایط "تخفیفان صد" پس بگیرید.

آیا پس از خرید باید از خدمات خریداری شده پرینت گرفته شود؟

خیر، تمامی مراحل خرید و استفاده از تخفیف ها به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام می شود.

در حال حاضر برای این مرکز پیشنهاد فعالی موجود نیست!