سیرک بین المللی راشن

بوستان ولایت نواب، ابتدای تندگويان، ورودی خاني آباد نو، لاين كندرو، پاركينگ اختصاصی و رايگان درب جنوبي بوستان ولايت
تلفن تماس : ۰۹۳۹۲۹۸۶۰۰۴-۰۹۳۹۲۹۸۶۰۰۵
با هماهنگی

درباره سیرک بین المللی راشن

سیرک راشن یک برنامه شاد و مهیج برای تمام سنین و این بار در بوستان ولایت تهران

هنرمندانی از ایران و روسیه و اروپا گرد هم آمده اند تا لبخند بر روی لبان شما بنشانند. سیرک بین المللی راشن می تواند یک برنامه شاد برایتان باشد تا آخر هفته ای متفاوت در کنار خانواده تان داشته باشید. برنامه های ژانگولر و آکروبات ، نمایش های دیدنی با هماهنگی نور و موزیک که شما را به وجد می آورد. هیجان ترامپولین توسط سه هنرمند که از قدرت جسمانی بالایی برخوردارند. حضور دلقک هایی بانمک و دوست داشتنی (چیچو و جینو) که ذوق کودکان را چندبرابر می کنند. برنامه ویژه برای دوستداران مرد عنکبوتی توسط اسپایدر من سیرک اجرا می شود و دشمنان را نابود می کند. آتش بازی سرخپوستی با موزیک مرتبط که بی شک می تواند جزو بهترین اجراهای سیرک راشن باشد را شاهد باشید. برنامه رویای پرواز که جای خود دارد... پروازی حیرت انگیز و با موزیک الهام بخش در ارتفاع ۱۲ متری به همراه نورپردازی چشمگیر. تمامی این برنامه های متفاوت را برای اولین بار در ایران در سیرک بین المللی راشن شاهد باشید. سیرک بین المللی راشن تلفیق هنر سیرک و نمایش برای شما شبی متفاوت خواهد ساخت.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بهترین تخفیفان‌های رستوران و کافی شاپ, هنر و تئاتر, تفریحی و ورزشی, آموزش, سلامتی و پزشکی, زیبایی و آرایشی, خدمات, تور و سفر, پولِ‌تو در بوستان ولایت را پیدا کنید.
بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید