مجموعه ورزشی صبا

شهرک غرب

محدوده

485

پیشنهاد فروخته شده

تخفیفان

درحال حاضر در این دسته‌بندی پیشنهاد فعالی وجود ندارد

درباره مجموعه ورزشی صبا

مجموعه ورزشی صبا شعبه دادمان یکی از بهترین و خوشنام ترین باشگاه های ورزشی تهران است که خدمات خود را ویژه بانوان ارائه می دهد. مجموعه ورزشی صبا در ساختمانی لوکس با معماری بسیار زیبا و دلنشین و در سه طبقه انواع خدمات ورزشی را ارائه می دهد.

طبقه اول ساختمان مجموعه ورزشی صبا مخصوص کار با انواع دستگاه های بدنسازی، طبقه دوم سالن ورزش های گروهی و طبقه سوم این ساختمان مخصوص دستگاه های لاغری، آرایشگاه و سولار است.

دستگاه های ورزشی این مجموعه همگی از برندهای معتبر دنیا تهیه شده است و انواع دستگاه های به خصوص دستگاه های ویژه تمرینات هوازی در این مجموعه دیده می شود. یکی از ویژگی های سالن بدنسازی این مجموعه داشتن سقفی بسیار بلند و تهویه هوای عالی است که لذت ورزش و بدنسازی در این مجموعه را دوچندان می کند

طبقه دوم این مجموعه ویژه ورزش های گروهی است و این طبقه به سه قسمت تي آر ايكس، اسپينيگ وورزش های گروهي مثل زومبا، بادی اتك، بادی كامبت، پیلاتس و... تقسيم شده است.

در طبقه سوم نیز قسمت سولار، ال پی جی، بوفه و كارهای جانبی ديگر که به صورت اتاق های مجزا تفكيک شده است.

مجموعه ورزشی صبا هر آنچه که شما از یک باشگاه ورزشی نیاز دارید با بهترین امکانات برای شما فراهم می کند. این باشگاه ورزشی که در بلوار دادمان واقع شده است خدمات خود را از 8 صبح الی 23 به بانوان محترم ارائه می کند.

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

0
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

با هماهنگی قبلی

روزهای سرویس‌دهی :

همه روزه

آدرس :

شهرک غرب بلوار دادمان مابین خیابان حسن سیف و پاکنژاد

لطفا خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید