کافی شاپ گلدن بری

3.8

فرمانیه

محدوده

19734

پیشنهاد فروخته شده

تخفیفان

درحال حاضر در این دسته‌بندی پیشنهاد فعالی وجود ندارد

درباره کافی شاپ گلدن بری

اگر شب ها سری به تقاطع بلوار کاوه  و اندرزگو بزنید، آن قسمت همیشه شلوغ است. یکی از دلایلش هم وجود کافی شاپی به نام گلدن بری شعبه پیروزی در آن منطقه است. گلدن بری برند جدید آقای بابک بختیاری است که قبلا از این با برند فوق العاده موفق ایس پک پا به عرصه گذاشته بود. اما گلدن بری با سایر کافی شاپ های تهران فرق می کند. شما می توانید در گلدن بری همیشه محصولاتی جدید، خوشمزه و هیجان انگیز نوش جان کنید. انواع نوشیدنی های گرم، آبمیوه، وافل، بستنی و شیک جزو محصولات گلدن بری است.

انواع شیک ها در طعم مختلف هوبی، اریو، اسپرسو، بادام زمینی و .... را می توانید در گلدن بری سفارش دهید. یا اگر اهل بستنی هستید بستنی های دودزا و هیجان انگیز با طعمی بی نظیر و خاص گلدن بری در انتظار شماست. و یا اگر دنبال خوشمزه های هیجان انگیز تر هستید وافل های گلدن بری هم روی استیک و همراه با خامه ی فوق العاده خوشمزه و مخصوص گلدن بری سرو می شود.

در گلدن بری جایی برای نشستن وجود ندارد. البته تعدادی محدودی صندلی در پیاده رو قرار گرفته ولی این موضوع از علاقه مردم به برند تجاری موفق کاسته نشده. شما هم اگر در این حوالی بودید، حتما سری به گلدن بری شعبه پیروزی که اولین شعبه گلدن بری در ایران نیز هست، بزنید

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

3.8
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

از ساعت ۱۱ الی ۱۹

روزهای سرویس‌دهی :

همه روزه

آدرس :

فرمانیه، بلوار اندرزگو، تقاطع بلوار کاوه

لطفا خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید