آتلیه عکاسی ابژه

شهرک اکباتان

محدوده

266

پیشنهاد فروخته شده

تخفیفان

درحال حاضر در این دسته‌بندی پیشنهاد فعالی وجود ندارد

درباره آتلیه عکاسی ابژه

کسی هست که ثبت خاطراتش برایش ارزشمند نباشد؟ همه ما ذاتا تمایل داریم که خاطرات خوب خود را به هر طریقی نزد خود حفظ کنیم و گاهی به آن ها رجوع کنیم و از آن ها انرژی و حال خوشی بگیریم، حتی بعد از گذشت چند روز، چند ماه یا چند سال...

یکی از بهترین روش ها برای ثبت خاطرات، عکاسی است. این روزها خیلی از ما دوربین حرفه ای داریم ولی مهارت لازم را برای گرفتن عکس هایی به یاد ماندنی از خود نداریم، داشتن دوربین خوب به معنای مهارت در عکاسی نیست، زیرا به خوبی آگاهیم که عکاسی هم در کنار این که هنر است علمی است که باید آن را آموخت و به آن مسلط شد تا بتوان عکس هایی زیبا در قابی منحصر به فرد ثبت کرد.

آتلیه عکاسی ابژه واقع در شهرک اکباتان با سابقه ای طولانی که در امر عکاسی دارد، مطابق با آخرین متد روز دنیا و تجهیزات حرفه ای و به کارگیری تیمی مجرب و حرفه ای از متخصصین رشته عکاسی توانسته است در محیطی امن و آرام به عکاسی از شما عزیزان بپردازد. این آتلیه با چندین سال تجربه در امر عکاسی لحظات شما را در بهترین قاب ها تصویر می کند.

خدمات آتلیه ابژه شامل: عکاسی کودک، بارداری، مدلینگ، عروس و داماد، اسپرت و... می باشد و شما می توانید زیباترین قاب ها را در آتلیه ابژه  از خود و عزیزانتان ثبت کنید.

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

0
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

از ساعت 11 تا 20

روزهای سرویس‌دهی :

همه روزه با هماهنگی

آدرس :

شهرک اکباتان، فاز ۲، بلوک ۱۱ جنب ورودی یک

لطفا خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید