ثبت آگهی

پیست دوچرخه سواری پارک نهج البلاغه

مسیر۱:اتوبان یادگار امام خروجی ایوانک. مسیر ۲: میدان پونک بلوار همیلا. مسیر ۳: اتوبان حکیم ورودی پارک نهج البلاغه
تلفن تماس : ۰۹۱۲۸۹۰۵۱۹۱
ساعت ۱۰ الی ۱۸

درباره پیست دوچرخه سواری پارک نهج البلاغه

دوچرخه سواری از ورزش های پر تحرک و مفید برای بدن است که امروزه در اکثر نقاط شهرمان پیست ها و مکان های دوچرخه سواری دیده می شود که یکی از آن ها پیست دوچرخه سواری پارک نهج البلاغه  است که علاوه بر لذت بردن از منظره و هوای خوب پارک ، ورزشی هیجان انگیز را هم انجام خواهید داد.
پیست دوچرخه سواری پارک نهج البلاغه یکی از زیباترین و اولین و حرفه ای ترین پیست های دوچرخه سواری تهران است که مورد استقبال جوانان قرار گرفته است .
پیست دوچرخه سواری پارک نهج البلاغه
با طول نه هزار متر ، محدوده شمال بزرگراه حکیم تا بزرگراه همت را در برگرفته و از پیست های دوچرخه سواری استاندارد تهران است .
پیست دوچرخه سواری پارک نهج البلاغه دارای مسیر آسفالت بوده و از فضا و شیب مناسب برای رکاب زدن برخواردار است.
از مزایای این پیست می توان به مجهزترین دوچرخه ها نظیر دوچرخه برقی ، دنده ای و حتی کودک نام برد که زیر نظر کارشناسان انتخاب می شود.
دوچرخه سواری یکی از ورزش های نوستالژی است که بیشتر در بین دانش آموزان رایج است که با تعطیلی مدارس و اتمام امتحانات به سراغ این ورزش پرطرفدار می روند .
پارک نهج البلاغه همچنین دارای ورزش های دیگر نظیر استفاده از سورتمه ، وسایل بازی و ... هم است که پرطرفدارترین آن ها دوچرخه سواری در مسیر های سرسبز و گل کاری شده پارک می باشد.
رسیدن پیست دوچرخه سواری پارک نهج البلاغه سه مسیر دارد که راحت ترین آن آمدن از اتوبان حکیم است که ورودی پارک نهج البلاغه را هم خواهید یافت.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید